"Depeche Mode" izsaka faniem piedāvājumu

Raksta attēls - "Depeche Mode" izsaka faniem piedāvājumu Ekrānšāviņš

09.02.2017 / Parmuziku.lv

8. februārī "Depech Mode" sociālā vietnē Facebook izceica faniem atbildīgu piedāvājumu, kas stāsies spēkā 24. februārī. Grupa faniem uzticēs savu Facebook profilu, lai viņi to piepilda ar saviem stāstiem, fotogrāfijām un cita veida saturu.

Šai atbildīgajai avantūrai iespējams reģistrēties šeit. Iespēja tiks dota tikai 365 faniem - katram par vienai dienai. Jau ziņots, "Depeche Mode" albuma "Spirits" tūre sāksies 5. maijā Stokholmā. Par albuma iznākšanas datumu nolikts 17. marts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!