Ko klausīties un kurp doties Valentīndienā?

Raksta attēls - Ko klausīties un kurp doties Valentīndienā? Foto: Anthony DELANOIX/ Unsplash

14.02.2019 / Parmuziku.lv

Vieni kā veltījumu klausītājiem Valentīndienā izdod jaunu singlu, bet citi rīko koncertus! Noklausies romantiskos veltījums no Aija Andrejeva, Singapūras Satīns un Dagamba. Un apskati īpaši romantisko koncertu piedāvājumu šodienai.

“Pagājušā gada sākumā ar grupu devāmies uz radošo nometni, gatavoties koncerttūrei ‘'Mēs pārejam uz TU’'. Brīvbrīžos, protams, kā jau radošā kompānijā pienākas, turpinājām muzicēt, kā rezultātā tapa dziesma ‘'Bāc'', ko izlēmām atskaņot arī koncertos. Publikas reakcija viennozīmīgi liecināja par to, ka šī dziesma ir jārealizē kā singls. Un Valentīna diena tam ir īstais brīdis. Šo dziesmu gribu veltīt, dāmas, Jums. Katrai no mums ir savs stāsts, caur kuru identificēties ar dziesmas tekstu un mūziku. Lai šī ir dziesma, kas kalpo par enerģijas un prieka avotu Jums, daiļās, “ komentē Aija Andrejeva.

“Mēs joprojām nemākam komatus, kā arī krievu valodu, bet šķiet, ka romantikas lauciņš beidzot būs atkosts. Pa šiem pāris gadiem tomēr esam auguši un attīstījušies tāpēc gribējām vēlreiz atgriezties pie kā romantiskāka un ar jaunu skanējumu apsveikt visus mīlniekus, dāmas, sievas, mīļākās, kaimiņienes, draudzenes, simpātijas, bijušās un topošās šajos īpašajos svētkos. Zīmīgi, ka esam tik aizņemti, ka mums pašiem vispār nekam neatliek laiks – tāpēc, ja laika nav mums pašiem, lai tas vismaz ir mūsu kanālos.” stāsta Sigapūras Satīns.

Kompozīcijas autors un DAGAMBAS līderis Valters Pūce skaidro: “Šis skaņdarbs ir unikāls ar to, ka pirmo reizi vienā priekšnesumā katram grupas dalībniekam ir sava solo partija jeb, šajā gadījumā, sava interpretācija par mīlestību. Mūzika savā būtībā ir mīlestība, mīlestība pret savu mūzikas instrumentu, ar kura palīdzību mēs radām emocijas gan cilvēkos, gan sevī. DAGAMBAI patīk ierastas lietas darīt neierastā veidā, tāpat mēs uzskatām, ka mīlestība var būt ne tikai trausla, bet tikpat labi arī monumentāla un suģestējoša.”

Ainars Virga: ”Neviens, kuram zvanīju neatteica, visi piekrita uzreiz un arī uzreiz atbrauca uz studiju. Es biju sajūsmā par tādu attieksmi.”

 

 “Kurp.es” komandas apkopoto 14. februāra koncertu piedāvājums: 

 LINDA LEEN & Lībietis / Sapnis par vasaras nakti

18:30 | LU Botāniskā dārza Palmu mājā

“Sapnis par vasaras nakti” jeb koncerts neona pusgaismā ir turpinājums ziemvidus koncertsērijai Introversijas. Pirmizrāde norisināsies Valentīndienā, Botāniskā dārza Palmu mājā, kurā Lindas un ģitārista Riharda Lībieša mūzika izskanēs tropu dārza pilnmēness nakts atmosfērā. Zem neona gaismēnu pielietiem palmu zariem sēdvietas būs izkārtotas tā, lai balodīši var atrast divvientulību, kāds vienītī pabūt ar mūziku un sevi vai silti saspiesties kopā ar draugiem.

Tīna Šipkēvica restorānā “Ferma”

18:00 | Restorānā “Ferma”

Restorāns Ferma iepriecinās pārus ar īpaši romantisku atmosfēru ideālam randiņam visu mīlētāju dienā, piedāvājot izbaudīt 5-kārtu vakariņas, patīkamus notikumus, burvīgu mini koncertu Tīnas Šipkēvicas maigajā izpildījumā.

Valentīndienas koncerti Latino Love Songs

19:00 | Mūzikas namā „Daile“

Divi romantiskas mūzikas vakari Mūzikas namā Daile 14. un 15. februārī. Orķestra "Rīga" bigbends Raita Ašmaņa vadībā piedāvā koncertu ar harizmātisko solisti Elzu Rozentāli. Koncertā ieskanēs romantiskie latino mūzikas ritmi, kā arī pavisam ierastas skaņas, kas saviļņos ikkatru sirdi vai arī iedegs ugunīgā kaislē.

The Coco'nuts // Mīlas Svētki

20:00 | Autentikā

Nav svarīgi - vēderā ir tauriņi vai alus, The Coco'nuts Tevi ielūdz nosvinēt mīlestību! Nevis to mākslīgi skaļo mīlestību, kas nāk komplektā ar rotaļu lāčiem, šokolādēm un sarkaniem baloniem, bet tās mazās mīlestības, kas ir mums apkārt diendienā un kuras reizēm nemaz nepamanām.

Evija Vēbere // Valentīndienas koncerts Nemierā

22:00 | Nemierā

Valentīna vārda dienu piedāvā svinēt arī bārs “Nemiers”. Būs prosecco un šokolādes konfektes, bet par muzikālo daļu rūpēsies unikālā un neatkārtojamā dziedātāja un mūziķe Evija Vēbere, kas uzstāsies uz Nemiera balkonskatuves. Evija eksperimentē ar dažādām elektroniskām un akustiskām skaņām, radot te sapņainas, te trauksmainas kompozīcijas. Taču visunikālākais viņas instruments un dārgakmens ir balss, kāda sastopama ārkārtīgi reti.

Visus Valentīna dienas pasākumus meklē šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/valentina-diena

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!