Kaut kas nebijis! Rīgā notiks multimediāls šovs, kurā varēs baudīt klasisko mūziku pilnīgā tumsā

Raksta attēls - Kaut kas nebijis! Rīgā notiks multimediāls šovs, kurā varēs baudīt klasisko mūziku pilnīgā tumsā Publicitātes foto

10.10.2017 / Parmuziku.lv

4. novembrī Lielajā ģildē notiks koncerts “Klasika tumsā”, kas apvienos klasisko mūziku un kosmosu vienotā veselumā.

Izrādi veidojusi mākslinieciskā vadītāja Jevgēņija Zima sadarbībā ar orķestri “Pēterburgas virtuozi”.

Pirmo reizi izrāde “Klasika tumsā” nospēlēta 2016. gadā Sanktpēterburgas planetārija laukumā. Sekojot Jevgēņijas Zimas oriģinālajai idejai, muzikālais šovs ieguvis jaunu formātu, apvienojot simfoniskās mūzikas klasisko izpildījumu un mūsdienīgu trīs dimensiju grafiku. Orķestra “Sanktpēterburgas virtuozi” dalībnieki pilnīgā tumsā spēlē sarežģītas simfonijas un operu fragmentus. “Klasika tumsā” ir kā saikne starp cilvēku un kosmosu – ar savu izpildījumu un pārsteidzošo skanējumu ir aizkustinājusi tūkstošiem Pēterburgas iedzīvotāju sirdis, kas vēlējušies baudīt šo priekšnesumu atkārtoti.

4. novembrī līdz ar orķestri “Pēterburgas virtuozi” Latvijas publiku priecēs solisti no Mihailovska teātra. Viņu priekšnesumos klausītāji dzirdēs Bahu, Vivaldi, Verdi, Ravēli, Belini, Pjacollu, kas tiks atskaņoti tumsā visuma izplatījumā, kur mīt spīd tikai zvaigznes. Koncertā piedalīsies soliste Marija Litke (soprāns, Mihailovska teātris), Romāns Arndts (tenors, Mihailovska teātris), starptautisko konkursu laureāts Aleksejs Strepko (saksofons), Jevgēņijs Krasiļņikovs (Indijas sarods), Arturs Bočkivskijs (ģitāra).

Biļetes uz izrādi “Klasika tumsā” iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un interneta vietnē. Biļešu cenas, sākot no 20 līdz 70 EUR.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!