Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis – “Pārziemošu”

Raksta attēls - Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis – “Pārziemošu” Publicitātes foto

07.09.2020

Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis iepazīstina jaunāko kopdarbu – dziesmu “Pārziemošu”. Tas ir loģisks turpinājums abu mūziķu sadarbībai, kas pirmo reizi bija saklausāma gada sākumā izdotajā albumā “Apspēlēts”.

“Šobrīd mums nešķiet interesanti atgādināt par savu eksistenci, piedāvājot klausīties kādu no albumā “Apspēlēts” iekļautajām dziesmām Tās ir pieejamas visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. Jau kādu laiku esam kopā sākuši darbu pie jaunām dziesmām, un te nu ir pirmie augļi,” par jauno dziesmu stāsta tās autors Kārlis Kazāks. “Pagaidām nedomājam, vai jaunās dziesmas kādreiz apkoposim albumā. Vienkārši baudām radīšanas procesu. Un, protams, paši atkal gatavojamies albuma “Apspēlēts” papildkoncertiem Latvijas Nacionālajā teātrī. Iespējams, ka iekļausim koncertā arī mūsu jaunāko dziesmu.”

Jaunākās dziesmas ieraksta skanējums veidots sadarbībā ar Krišjāni Geidānu. “Pārziemošu” noformējumā izmantota Ivetas Gabaliņas fotogrāfija, bet dziesmas video versiju veidojis Paul Spectre.

Albums “Apspēlēts” tika pirmatskaņots ar koncertu Latvijas Nacionālajā teātrī šī gada 5. februārī. Savukārt 15. maijā paredzētais papildkoncerts ir pārcelts un pārvērties par diviem koncertiem 29. un 30. septembrī turpat Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē. Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/83162, vai uz 15. maija koncertu iegādātās biļetes iespējams  samainīt Latvijas Nacionālā teātra kasēs. Arī papildkoncertu apmeklētāji saņems albuma “Apspēlēts” kompaktdiskus, kas citur tirdzniecībā nebūs pieejami.

Koncerts “Apspēlēts” ir vairāku radošu personību kopdarbs. Koncerta tapšanā piedalījušies režisors Kaspars Zvīgulis, video noformējuma autors Kaspars Aniņš, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, skaņas režisors Krišjānis Geidāns, video inženieris Toms Zeļģis, skaņas inženieris Aivars Vaišļa un producente Ilze Blauberga.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!