Kalnciema kvartālā ar saviļņojošu koncertu uzstāsies Marija Naumova

Raksta attēls - Kalnciema kvartālā ar saviļņojošu koncertu uzstāsies Marija Naumova Publicitātes foto

16.08.2017 / Parmuziku.lv

Latviešu iemīļotā dziedātāja Francijas noskaņās koncertu sniegs 24. augusta vakarā.

Koncerta patroni ir brīvdienu tūroperatori FlyMeAway, un šī vakara patronese būs Dižona, Burgundijas galvaspilsēta, sinepju un Creme de Casis dzimtene, uz kuru drīzumā tiks rīkoti jauni, aizraujoši ceļojumi. Pasākums tiks aizvadīts Francijas tematikā ar īpašo viešņu Mariju Naumovu.

Marija par koncertu:

Es priecājos, ka uzstāšos Kalnciema kvartālā - tajā mājīgajā pagalmā ar savu stilu un noskaņu. Vēlos radīt franču atmosfēru, kas man ir tik ļoti tuva un kas, manuprāt, ir ļoti piemērota šai burvīgajai vietai. Spēlēsim labi pazīstamas franču melodijas un dziesmas no mana jaunākā albuma "Uz Ilūziju tilta”, kas ierakstītas Parīzē. Mūziku albumam komponējis izcilais franču mūziķis un komponists Sebastjens Žinjo un vienreizējo dzeju sarakstījuši Jānis Peters un Kārlis Vērdiņš.

Koncertā piedalīsies mūziķi: Rolands Beļevičs, Norberts Skraucis, Ingus Feldmanis, Andris Buiķis, Jegors Kovaikovs.

Vakara pirmajā daļā dzirdēsim jauno, talantīgo mūziķi-arfisti un performanču mākslinieci Elizabetu Lāci, kura veido ļoti atšķirīgus muzikālus priekšnesumus un šobrīd studē performanci Helsinku mākslu universitātē un teātra režiju Latvijas Kultūras akadēmijā. Elizabeta Lāce ar iedvesmojošu koncertu šogad iesildījusi arī Dzelzs Vilku.

Norises laiks no plkst. 19.00 līdz 23.00. Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!