Kādēļ Tomam Jorkam no grupas Radiohead ir jāzina, kur atrodas Latvija?

Raksta attēls - Kādēļ Tomam Jorkam no grupas Radiohead ir jāzina, kur atrodas Latvija? Foto: Ekrānuzņēmums

02.04.2015 / Antra Bērtule

Uz šo jautājumu mums pagaidām nav skaidras atbildes, taču Tomu Jorku interesētu kas cits: viņa grupas Radiohead populārajai dziesmai Creep ir radīta latviešu kaverversija. Noskaties video !

Pirmo reizi īpaši aicinātie viesi mūziķa Jāņa Bukuma klipu varēja noskatīties grupas jaunā albuma Dzīvs un savādāks prezentācijas koncertā 26. martā Latvijas 1. Rokkafejnīcā.Dziesma Creep, ko oriģinālā izpilda nu jau roka klasiķi Radiohead, ir viena no 11 jaunā albuma dziesmām, vienīgā albuma kaverversija un vienīgā dziesma angļu valodā. Jānis Bukums dziesmu iedziedājis duetā ar Aiju Vītoliņu.
 
Klipa režisors un scenārija autors ir audiovizuālās mākslas students Hārdijs Cibuļskis. Par savu darbu pie videoklipa viņš izsakās šādi: «Cerams, mums ir kopā izdevies dziesmas vēstījumu nodot tā, lai katram būtu par ko padomāt: vienam tas būs stāsts par grūto bērnību, otram – par savu nepiepildīto mīlestību, vēl kādam citam – par nebeidzamo bēgšanu pašam no savas būtības un par tiem līdzekļiem, kā mēs to panākam...»

Noskaties arī Creep oriģinālo versiju!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!