Kā izklausās Aijas Andrejevas un Goran Gora slepenā pavasara dziesma?

Raksta attēls - Kā izklausās Aijas Andrejevas un Goran Gora slepenā pavasara dziesma? Foto: Publicitātes foto

07.04.2015 / Antra Bērtule

Šī ir dziesma, kas tapusi šajā gadsimtā.

Gatavojoties savai 10 gadu jubilejas koncerttūrei, dziedātāja Aija Andrejeva sadarbībā ar Goran Gora publicējusi jaunu dziesmu Pavasaris.

Pavasaris ir Aijas un Gorana pirmā kopīgi ierakstītā dziesma, kas tapusi, pēc pašu mūziķu vārdiem, kaut kad šajā gadsimtā, taču ierakstīta un dienas gaismu tā ir tikai tagad, par godu Soļi koncerttūrei. Viena no kompozīcijas pirmajām atskaņošanas reizēm bija 8. martā, kad koncertā Dobeles Kultūras namā Aijai pievienojās arī Goran Gora, taču tā pavisam noteikti tiks izpildīta arī tūres noslēgumā Palladium koncertzālē 24. aprīlī.

Aija Andrejeva savas 10 gadu jubilejas tūres ietvaros vēl uzstāsies arī 10. aprīlī Smiltenes Kultūras centrā, kad viņai uz skatuves pievienosies Amber, kā arī 17. aprīlī Liepājas Olimpiskā Centra Rožu zālē, kur īpašais viesis būs Lauris Reiniks. Tūres noslēgums – 24. aprīlī Palladium, kurā jubilārei pievienosies deviņi citi mūziķi, ar kuriem gadu gaitā izveidojusies īpaša sadarbība.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!