DJ Rudd un Aija Andrejeva kopīgi rada dziesmu “Varbūt šodien, varbūt rīt”

Raksta attēls - DJ Rudd un Aija Andrejeva kopīgi rada dziesmu “Varbūt šodien, varbūt rīt” Publicitātes foto

19.09.2018 / Parmuziku.lv

“Varbūt šodien, varbūt rīt” ir pirmais DJ Rudd un Aijas Andrejevas kopdarbs. Mūzikas autori ir DJ Rudd, Aija Andrejeva Elvijs Grafcovs(Very Cool People) un Lisbee Stainton, taču vārdu autors ir Jānis Holšteins-Upmanis, plašāk pazīstams kā Goran Gora. Lirikas video autore ir Madara Dzintare.

Aija Andrejeva dziesmu komentē šādi:

Dziesmas tapšanas process dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE” man bija pilnīgi jauna un nebijusi pieredze. Tikām salikti šādā kompānijā, paši to nezinot - nezinot arī to, kas dienas beigās no tā sanāks. Paveicās ar to, ka ar visiem komandas dalībniekiem bijām absolūti uz viena viļņa.

"Sakrita gan noskaņojums, gan tas, ko muzikāli vēlamies pateikt. Mums izdevās radīt kustīgu, lipīgu un pozitīvu dziesmu rudens tumšajiem vakariem!”

DJ Rudd, savukārt, ir priecīgs, ka beidzot ir izdevies sastrādāties ar Aiju: “Par to paldies jāsaka dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” organizatoriem. Sākotnēji dziesma radās angliski kopā ar “Elviju no “Very Cool People” un britu dziesminieci Lisbee Stainton, bet pēcāk pasaucām talkā mūsu kopīgo draugu Goran Gora un tapa "Varbūt šodien, varbūt rīt".”

Dziesma arī ir tikusi izvēlēta kā “Olimpiskās Dienas 2018” himna, kurai ir radīts īpašs vingrojumu komplekss, kuru izpildīt kopā ar DJ Rudd un Aiju Andrejevu pasākuma ietvaros tiek aicināti visi, 21. septembrī plkst. 9:50 pie Rīgas Hanzas vidusskolas.

“Varbūt šodien, varbūt rīt” ir otrā dziesma, kas ir tapusi otrajā dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE” un tiek nodota klausītājiem. Kā jau ziņots iepriekš, pirmā publicētā otrās dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” dziesma – anša un Kristīnes Pāžes “Zemes stunda” sasniedza pirmās vietas digitālajās mūzikas straumēšanas platformās Latvijā. Dziesmu rakstīšanas nometne jau trešo reizi norisināsies šī̄ gada oktobrī, ar mērķi veicināt vietējo un starptautisko mūzikas industrijas pārstāvju savstarpējo sadarbību, celt profesionalitātes līmeni, kā arī apmainīties ar pieredzi. Dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” organizē “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports”, iepriekšējās sesijās līdz šim ir piedalījušies tādi mūziķi kā Jānis Aišpurs, Dons, Linda Leen, ansis, Aija Andrejeva, Justs, Markus Riva un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!