Justs izdod albumu "Here I am"

Raksta attēls - Justs izdod albumu "Here I am" Publicitātes foto

20.04.2018 / Parmuziku.lv

Dziedātājs, dziesmu autors, Latvijas Eirovīzijas dalībnieks Justs laiž klajā savu debijas albumu “Here I Am”, kas ierakstīts apmēram gadu ilgā periodā. Albums tapis sadarbībā ar DJ Makree, straumēšanas servisos tas nāk klajā 20.aprīlī, bet mūzikas tirdzniecības vietās būs pieejams no 26.aprīļa. 

Piecas no astoņām albuma dziesmām veidotas sadarbībā ar progresīvo deju mūzikas producentu Makree, kas albumā izceļ jaunas deju un house mūzikas garšas, divas no albuma dziesmām radītas “RIGaLIVE” mūzikas rakstīšanas nometnē, kas notika pagājušā gada rudenī, bet viena dziesma veidota kā atkāpe no mūsdienu elektroniskās mūzikas, atgriežoties pie akustiskās skaņas burvības.
 
"Pirmais albums ir liels notikums jebkuram mūziķim, pirmā tāda kārtīga sevis pieteikšana. Pie albuma es strādāju gadu un tas process, kā jau vienmēr pirmo lietu kādreiz dzīvē darot, ir sarežģīts un interesants. Ir visādas lietas, ko tu uzzini, kļūdies, uzzini kā darīt pareizi, dažādi atgadījumi bijuši pa šo gadu, bet es esmu milzīgi priecīgs, ka varu šo albumu nodot arī klausītājiem," stāsta mūziķis. 
 
Līdz šim no albuma klajā nākuši divi singli “Are You There” un “Uz palodzes”, otrais singls “Uz palodzes” vairākas nedēļas bija lielākās Latvijas radio stacijas LR2 spēlētākā dziesma. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!