Jozefa van Visema koncerta īpašā viešņa būs Anete Kozlovska

Raksta attēls - Jozefa van Visema koncerta īpašā viešņa būs Anete Kozlovska Anete Kozlovska. Publicitātes foto.

08.01.2019 / Parmuziku.lv

12. janvārī Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā savu koncertu Latvijā sniegs komponists un lautists Jozefs van Visems (Jozef van Wissem) no Nīderlandes. Koncerta īpašā viešņa būs dziesminiece Anete Kozlovska.

Anete Kozlovska ir latviešu dziedātāja, dziesmu autore un izpildītāja, indīroka grupas Tramplīni dalībniece, kas jau vairāk kā divdesmit gadu garumā komponē un atskaņo savu oriģinālmūziku, kas izceļas ar īpašu personiskumu un sirsnību. Kozlovska ir izdevusi solo albumu "Tik daudz", kā arī ar balsi un klavieru skaņām piedalījusies Kārļa Kazāka dziesmās vairākos viņa albumos. Kozlovskas priekšnesumu papildinās pianists Mārcis Jukumsons-Jukumnieks.

Biļetes uz koncertu 12. janvārī Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā (Ģertrūdes ielā 101A, iekšpagalma mājā) nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā - TicketShop.lv. Biļešu cena šobrīd - EUR 15. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!