Mūziķi ar dziesmu “Tu paliec” un koncertu atbalsta ceļotāju Jāni Vaišļu

Raksta attēls - Mūziķi ar dziesmu “Tu paliec”  un koncertu atbalsta ceļotāju Jāni Vaišļu Publicitātes foto.

28.12.2015 / Parmuziku.lv

Vairāki pazīstami Latvijas mūziķi ierakstījuši dziesmu “Tu paliec”, kurā pauž atbalstu pasaules apceļotājam Jānim Vaišļam pirms plānotās sirds transplantācijas.

Dziesmā "Tu paliec" piedalās: Guntis Veits, Ieva Akuratere, Jānis Bukums, Valdis Melderis, Aigars Grāvers, Olga, Valters Frīdenbergs, Horens Stalbe, Midis, Kaspars Beidaks un citi. Dziesmas vārdu autori: Jorans Šteinhauers, Martiņš Kits un Midis, mūzika - Jorans Šteinhauers .

Lai pirms gaidāmās operācijas Vaišļam sniegtu morālo atbalstu, 28. decembrī plkst.19 naktsklubā "9. vilnis" tiek organizēts koncerts, kurā uzstāsies grupas “Jumprava”, “Credo”, “Monro”, dziedātājas Elizabete Zagroska, Liene Greifāne, Laura Raila, dziedātāji Varis Vētra, Roberto Meloni, Andris Lapiņš un citi. Plašāka informācija par koncertu atrodama mājaslapā www.snowflake.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!