Izziņo Pieci.lv jaunā rīta šova vadītājus, Toms Grēviņš veidos mūzikas autorprogrammu

Raksta attēls - Izziņo Pieci.lv jaunā rīta šova vadītājus,  Toms Grēviņš veidos mūzikas autorprogrammu

23.09.2021

No pirmdienas, 27. septembra, Latvijas Radio 5 – Pieci.lv jauno rīta šovu „Rīta radio” vadīs DJ Magnuss Eriņš, producente Elīna Baltskara un jauniešu iedvesmotāja – sociālo tīklu satura veidotāja Lota Ulmane. Savukārt DJ Toms Grēviņš ierastajā braucamlaikā veidos savu „Pieci brauc” autorprogrammu - izteikti muzikālu raidījumu par un ap mūziku. Programmas izmaiņas skars teju visu ēteru, ieviešot svaigākās pasaules tendences un jauniešu auditorijā klausītākos formātus.

„Pieci.lv satura restarts ir neatņemama daļa no jauniešu auditorijai paredzētā satura veidošanas. Viss dinamiski mainās un attīstās. Elastība, drosme, eksperimenti un sociālā atbildība ir šīs radiostacijas ikdiena. Tāpēc man ir liels prieks, ka Latvijas Radio jaunieši iet līdzi laikam un atrod kopīgu valodu ar savu auditoriju gan radio viļņos, gan digitālajā vidē,” saka Latvijas Radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere.

Jaudīgs enerģijas lādiņš no plkst. 6.00-9.30
No pirmdienas līdz ceturtdienai „Rīta radio” piedāvās enerģiju, mūziku, aktuālu informāciju, pozitīvas sarunas, smieklīgas spēles un vienkārši labu rīta iesākumu ar trīs nedaudz dulliem jauniešiem - ētera personību Magnusu Eriņu, satura guru Elīnu Baltskaru un jauniešu iedvesmotāju Lotu Ulmani. Ēterā skanēs daudz jaunu rubriku, sākot ar “Valodas mazgātavu” par slenga un senvārdu lietojumu, līdz “Omes bonusam” ar padomiem jauniešu ceļā uz pastāvīgu dzīvi. Rīta šova vadītāji viens otram metīs arī nedēļas izaicinājumus uz kādu trakulību, ikdienas paradumu maiņu vai labo darbu darīšanu, kam varēs sekot līdzi arī Pieci.lv sociālo tīklu profilos.

Savukārt piektdienās DJ Magnuss Eriņš spēlēs ballīti, jau rīta agrumā iegriežot pēdējo nedēļas darba dienu brīvdienu noskaņās. „Tā drīzāk būs saspēle: viena dziesma no manis, otra – no klausītājiem, un tā vairākus raundus pēc kārtas. Laba ballīte izdodas tikai tad, kad DJ un auditorija ir uz viena viļņa – to arī centīšos noķert,” skaidro Magnuss Eriņš.

„Rīta radio” pievienojas jauniešu iedvesmotāja Lota Ulmane
Jaunā Pieci.lv ētera personība Lota Ulmane ir enerģijas pilns cilvēks – veido sociālo tīklu saturu un iedvesmo daudzus tūkstošu sekotāju. Paralēli rīta šova veidošanai un aktivitātēm sociālajos tīklos, Lota turpina studēt komunikācijas zinātnes un vadīt savu podkāstu „Meiteņu Tualete”.

„Nevaru sagaidīt pirmdienu, lai veidotu kaut ko jaunu ar cilvēkiem, kurus cienu, un ar kuriem jūtos tik uzlādēta! Es ticu, ka mēs uzrunāsim vēl vairāk jauniešu no visas Latvijas un to centīsimies darīt caur jaunām rubrikām un lielu rīta ballīti, kas sniegs enerģiju visai atlikušajai dienai. Zinu, ka runāt radio būs izaicinājums, taču tā arī ir kāda maza sapņa realizācija,” atzīst „Rīta radio” jaunā vadītāja Lota Ulmane.

Rīta šova ietvaros Lotas pārziņā būs kino un izklaides notikumi, jaunumi sociālajos tīklos un radio ekskursiju vadīšana, piedāvājot brīvdienu maršrutus uz dažādām Latvijas vietām.

Toms Grēviņš beidzot izgulēsies un liks lietā unikālās mūzikas zināšanas
Jaunais „Pieci brauc” ik darba dienu no plkst. 16.00-19.00 turpmāk būs Toma Grēviņa rokās, kur galvenais saturs būs īpaši piemeklēta mūzika, Toma stāsti par un ap to, sarunas ar mūziķiem, mūzikas ziņas un pa kādam satiksmes jaunumam.

 Toms Grēviņš saka: „Es nevaru sagaidīt, lai pats noklausītos jauno „Pieci brauc”! Pēc desmit gadu pārtraukuma atkal ētera galvenais notikums būs mana sinerģija ar mūziku, ko atskaņoju, un esmu pārliecināts, ka piedāvāšu klausītājiem unikālu raidījumu, kam nekad nav bijis nekas līdzīgs! „Pieci brauc” būs raidījums, kurā klausītāji visātrāk varēs iegūt zināšanas par jaunumiem Latvijas un pasaules populārajā mūzikā, salabot robus mūzikas vēstures zināšanās un izdzirdēt ko tādu, ko nekad nav dzirdējuši.”

No plkst. 19.00-20.00 skanēs raidījums „Uz riņķi” kopā ar Māru Sleju, turpinot arī klausītāju iemīļotas rubrikas – „Pieci skatās” par jaunākajām filmām un seriāliem, „Radio rings” par sportu, „Demo kaste” ar ekspertu sarunām par latviešu jauno mūziķu radītajām kompozīcijām u.c.

Par Latvijas Radio 5 – Pieci.lv

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ir saturiski plašākā un daudzveidīgākā jauniešu multimediālā platforma Latvijā. Tas ir vienīgais sabiedrisko mediju kanāls Baltijā, kura lineārā raidlaika nedēļas jauniešu auditorija sasniedz 157 tūkstošus.

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv programmā ir mūzikas, tehnoloģiju, sporta, dzīvesstila, datorspēļu, veselības, mākslas u.c. aktualitātes auditorijai vecumā no 16 līdz 34 gadiem. Regulāri tiek veidoti podkāsti (Kā ir būt, Radio rings, Pieci skatās, Rītdiena īsumā, Piecas garšas, Piektais līmenis, Profesiju skatlogs), kā arī īpašs video saturs dažādās platformās (Pieci.lv vlogs, Piecas kartes, Atkod valsti, Kā ir būt: TALKA u.c.). Ik gadu viens no lielākajiem notikumiem ir labdarības maratons „Dod pieci!”, ko radiostacija rīko kopā ar pārējiem sabiedriskajiem medijiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!