Iznāk Uģa Prauliņa cikls “Pagānu gadagrāmata”

Raksta attēls - Iznāk Uģa Prauliņa cikls “Pagānu gadagrāmata” Publicitātes foto

05.10.2018 / Parmuziku.lv

Šā gada 11. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Tehniskās universitātes foajē notiks mūzikas albuma "Pagānu Gaadagrāmata" ieskandināšana ar RTU vīru kora “Gaudeamus”, galveno solistu un komponista Uģa Prauliņa dalību.

Komponista un mūziķa Uģa Prauliņa cikls “Pagānu gadagrāmata” pirmo reizi iznāca 1998. gadā. Tagad, pēc RTU vīru kora “Gaudeamus” diriģenta Ivara Cinkusa ierosmes, 20 gadus vēlāk, skaņdarbs ieguvis jaunu, spēcīgu un svaigu skanējumu. Šī cikla versija ir aranžēta vīru korim, solistiem un etno roka grupai.

Pagānu gadagrāmata atspoguļo gadalaika nomaiņas ārpus pilsētas – tur kur mēs parasti vairs neesam – pie upes, kas tek dienu un nakti, pie jūras, kas dzīvo savu dzīvi neatkarīgi no mums, pļavās, kuras zied savvaļā ar saviem putniem, un mežos, kuros slēpjas zvēri. Šīs dziesmas ir domātas pilsētas cilvēka iekšējam “Es” kā vesela gada atskate – tur kur mēs parasti neatrodamies.

Jaunajā „Pagānu gadagrāmatas“ ierakstā piedalās:
RTU vīru koris GAUDEAMUS
Solisti Asnate Rancāne, Lauma Bērza un Ivars Cinkuss
Pagānu gadagrāmatas etnoroka grupa (Uģis Prauliņš, Andris Sējāns, Reinis Sējāns, Māris Muktupāvels, Leons Sējāns, Ilze Grunte, Andris Grunte, Ivars Cinkuss).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!