Izdots jauns grupas “Galaktika” dziesmu albums “Sirds vēl tic”

Raksta attēls - Izdots jauns grupas “Galaktika” dziesmu albums “Sirds vēl tic” Publicitātes foto

25.04.2017 / Parmuziku.lv

Jaunajā albumā iekļautas pavisam 16 dziesmas. Albuma ierakstā piedalījušies daudzi viesmākslinieki, starp kuriem ir bērnu popgrupa “Dzeguzīte”, Dainis Skutelis, brāļi Puncuļi, Ingrīda Balode un citi.

Grupas līderis Normunds Zušs ir mūzikas skolotājs, strādājis vairākās vispārizglītojošajās skolās, vadījis vairākus korus. Pirmo balli ar akordeonu viņš nospēlējis jau deviņu gadu vecumā. Plašāka auditorija Normundu Zušu iepazina TV3 šovā „Koru kari 3”, kur viņš piedalījās ar Rēzeknes Zaļo pakalnu kori.

Pēc deviņu nedēļu dziesmu kaujām Rēzeknes Zaļo pakalnu koris kļuva par šova “Koru kari 3” uzvarētājiem, iegūstot ne vien naudas balvu labdarības mērķim, bet arī iespēju piedalīties „Pasaules koru olimpiādē”, kurā tika gūti labi rezultāti – izcīnīta zelta medaļa. Otrs grupas dalībnieks ir Vitolds Gorņevs, kurš vienlaikus ir gan grupas taustiņinstrumentālists, gan arī uzņēmies grupas menedžera funkcijas.

Normunds Zušs:

Albums "Sirds vēl tic" sevī ir apkopojis pēdējo trīs gadu laikā tapušās dziesmas. Vairākas no tām jau ir ieguvušas klausītāju mīlestību un izcīnījušas godpilnās vietas šlāgeraptauju topu virsotnēs: "Kopā tik un tā", "Atpakaļ ceļa nav", "Es vienmēr Tev būšu klāt.

"Vecākā dziesma albumā ir "Sauc atpakaļ", kas ir “Dzintara dziesmu” pirmās vietas ieguvēja. Bet lielākā daļa dziesmu ir tapusi pēdējā gada laikā un vislabāk definējamas kā “Galaktika un Draugi”. Ierakstā ir daudz viesmūziķu.  Galvenais albuma  vēstījums ir - nekad nezaudēt ticību sev. Nekad nezaudēt pozitīvismu sirdī un iet uz priekšu ar smaidu, neaizmirstot mīlēt savas saknes - savus tuviniekus, savu zemi un savas mājas.“

Jaunajā albumā iekļautas pavisam 16 dziesmas. Albuma ierakstā piedalījušies daudzi viesmākslinieki, starp kuriem ir bērnu popgrupa “Dzeguzīte”, Dainis Skutelis, brāļi Puncuļi, Ingrīda Balode, Rēzeknes “Zaļā kora” meitenes, “Oranžā kora” meitenes, Ieva Grēvele un citi. Ierakstā piedalījušies arī Mārtiņš Strods (akustiskā ģitāra, papildus vokāls), Andris Šīrants (elektriskā ģitāra) un Normunds Litovnieks (papildus vokāls). Dziesmas aranžēja Normunds Zušs un Kaspars Maks. Miksēja un “master” veidoja Kaspars Maks.

Lai godam atzīmētu jaunā albuma “Sirds vēl tic” izdošanu, grupa “Galaktika” 30. aprīlī,  organizē koncertu Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “GORS”. Par prieku mūziķiem un par sarūgtinājumu visiem grupas atbalstītājiem, visas biļetes uz šo koncertu jau ir izpārdotas! Koncertā piedalīsies “Galaktika”, brāļi Puncuļi, Dainis Skutelis, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris, “Oranžā kora” meitenes, grupa “Ginc un Es”, grupa “Baltie lāči”, grupa "Dzeguzīte", Ingrīda Balode, Ieva Grēvele.

No 20.aprīļa albums būs pieejams Jāņa Rozes grāmatnīcās, Statoil, mūzikas veikalos, kā arī iTunes, Spotify, Deezer un Amazon.

Grupa “Galaktika” vairākus gadus ieguvusi godalgotas vietas „Latvijas šlāgeraptaujā”. Dažas no grupas populārākajām dziesmām ir - „No visas sirds”, „Rāzna”, un šobrīd aktuālās „Sauc atpakaļ” un “Kopā tik un tā”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!