"Singapūras Satīns" Mežaparkā rotaļīgi svin Pūpolsvētdienu (VIDEO)

Raksta attēls - "Singapūras Satīns" Mežaparkā rotaļīgi svin Pūpolsvētdienu  (VIDEO) Ekrānšāviņš

09.04.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju repa supergrupa "Singapūras Satīns" atkal pārsteidz - dziesmā "Pūpolsvētdiena" ievērojot gan pašmāju repa, gan gadskārtu ieražu tradīcijas. Dziesma būs atrodama topošajā albumā "Iespēja viena".

"Singapūras satīns" dziesmā "Pūpolsvētdiena" piešķīruši partiju arī izpildītājiem Kaņepem un Masha Miyagi. Savukārt muzikālajā pavadījumā izmantota tēma no bērnu vokālā ansambļa "Dzeguzītes" dziesmas "Pūpoliņi", kas visai labi iederas videoklipa kopējā tematikā - stāstā par laiski pavadītu svētdienu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!