Ivo Grīsniņš Grīslis publicē dziesmu “Vai tad”!

Raksta attēls - Ivo Grīsniņš Grīslis publicē dziesmu “Vai tad”! Foto: Lauris Vīksne

26.11.2019

Esot ceļā uz nākamo mūzikas albumu, kas gaidāms 2020. gadā, dziedātājs Ivo Grīsniņš Grīslis nodod klausītājiem savu jaunāko veikumu, dziesmu “Vai tad”!

"Ar šo dziesmu aicinu  klausītājus īstenot savus sapņus un ieceres, klausīt sirdsbalsij un ticēt sev! DZIESMAS VĒSTĪJUMS ir iekšējais dialogs starp sirdi un prātu. Kurš šajā duelī uzvarēs – tas  klausītāja ziņā, jo tikai katrs pats varam veidot savu iekšējo pasauli," par dziesmu stāsta mūziķis Ivo Grīsniņš Grīslis. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!