Ivo Grīsniņš Grīslis nodod klausītājiem savu pavasara vēstnesi - dziesmu “Pārsteigums"

Raksta attēls - Ivo Grīsniņš Grīslis nodod klausītājiem savu pavasara vēstnesi - dziesmu “Pārsteigums" Foto: Lauris Vīksne

20.04.2021

Dziesma veidota sadarbībā ar basģitāristu Ingaru Viļumu, kurš ir šīs dziesmas mūzikas un teksta autors, kā arī producents.

Šis mūziķu tandēms jau iepriekš radījis veiksmīgus skaņdarbus, kas iekarojuši vadošo Latvijas radio staciju topus.

“Kaut arī ir pagājuši vairāk kā 10 gadi, kopš pirmās sadarbības ar Ivo, ir sajūta, ka joprojām muzikāli mēs viens otru varam pārsteigt. Arī šajā dziesmā, piemēram, nekad nebiju ierakstījis Ivo, kurš spēlē trompeti. Tas ir lieliski!”- saka Ingars.

Dziesmas pozitīvo skanējumu lieliski papildina video, kurā Ivo ar saviem domu biedriem muzicē kādā īpašā vietā- sajūtu dārzā, kurā var aizbēgt no visa pasaulīgā un ļauties mirkļa burvībai, smelties iedvesmu un nodoties bezgalīgām fantāzijām!

“Šī dziesma absolūti atbilst manai pavasara sajūtai, tā ir pozitīvas enerģijas pilna un spēj iedvesmot jauniem darbiem, un iecerēm”- saka Ivo.

 Dziesmas “Pārsteigums” radīšanai ir izmantots LaIPA stipendijas finansējums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!