Ivo Grīsniņš Grīslis nodod klausītājiem savu jaunāko veikumu, dziesmu “Sirdsbalss!"

Raksta attēls - Ivo Grīsniņš Grīslis nodod klausītājiem savu jaunāko veikumu, dziesmu “Sirdsbalss!" Foto: Lauris Vīksne

15.12.2020

Dziesma veidota sadarbībā ar Jāni Zvirgzdiņu, kurš Ivo radītajam tekstam meistarīgi sakomponēja mūziku!

Abi mūziķi ir lieliski sastrādājušies, jo arī ikdienā muzicē kopā MC orķestra sastāvā. “Mums ir līdzīga muzikālā gaume, tāpēc dziesmas radīšanas procesā pilnīgi uzticējos Jānim”, saka Ivo.

Skaņdarba noskaņa un vēstījums iet roku rokā ar šo pirmssvētku laiku, kurā mēs visi meklējam mieru, siltumu, atbalstu un saticību! Dziesma mudina katram ielūkoties sevī un atrast savu iekšējo gaismu ar kuru dalīties un ļaut tai izgaismot visu skaisto! Dziesmas videoversijā piedalās arī Ivo ģimene, jo tieši tā ir mūziķa lielākā iedvesma un virzītājspēks!

Dziesmas ierakstā piedalījās Zane Biķe, Annemarija Moiseja un Edgars Skrāģis.

Šobrīd Ivo aktīvi strādā pie jauna muzikālā materiāla radīšanas, lai jau nākošā gada vasarā klausītājiem nodotu savu otro albumu!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!