Ivetas Baumanes un Roberta Pētersona akustiskais trio laiž klajā Ziemassvētku albumu

Raksta attēls - Ivetas Baumanes un Roberta Pētersona akustiskais trio laiž klajā Ziemassvētku albumu Publicitātes foto

12.12.2018 / Parmuziku.lv

Ivetas Baumanes un Roberta Pētersona akustiskais trio, kura sastāvā sitamos instruments spēlē Viesturs Samts, šajos Ziemassvētkos laiž klajā albumu ar nosaukumu “Sajūti Ziemassvētkus”.

Trio jau trešo gadu, decembrī dodas koncerttūrē ar tādu pašu nosaukumu - “Sajūti Ziemassvētkus”, sniedzot koncertus dažādās Latvijas pilsētās. Tieši koncertos, trio ir guvuši iedvesmu un skatītāju mīlestību, kas pamudināja ierakstīt savu pirmo Ziemassvētku albumu.

Albumā ir dzirdamas gan Ivetas Baumanes un Roberta Pētersona pašu sacerētās dziesmas, gan citu autoru skaistākās Ziemassvētku melodijas.

“Ziemassvētku dziesmas ir ļoti svarīga svētku sastāvdaļa, kas personīgi man rada īpašo sajūtu. Esmu priecīga, ka man kā mūziķei ir dota iespēja šo īpašo sajūtu nodot citiem. “, saka Iveta Baumane.

Trio novēl visiem saviem klausītājiems sajust Ziemassvētkus!

Albums būs pieejams Spotify, iTunes un citās vietnēs.

 “Sajūti Ziemasvētkus” koncerti:

13.decembris pl.19:00 - Kazdangas kulūras centrs
14.decembris pl.19:00 - Kokneses kultūras nams
15.decembris pl.17:00 - Jaunlutriņu tautas nams
16.decembris pl.15:00 -Variņu tautas nams
19. decembris pl.19:00 - Lēdmanes tautas nams
21. decembris pl.19:00 -Lielvārdes Evanģēliski luteriskā baznīca
22.decembris pl.18:00 - Jaunpiebalgas kultūras nams
23.decembris pl.16:00 - Cesvaines kultūras nams
26.decembris pl.19:00 - Rozulas tautas nams
28.decembris pl.20:00 - Laidu skola
29.decembrs pl.18:00 - Īslīces kultūras nams

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!