Instrumenti rada mūziku deju lielkoncertam. Noskaties to šeit!

Raksta attēls - Instrumenti rada mūziku deju lielkoncertam. Noskaties to šeit! Publicitātes foto

07.07.2015 / Parmuziku.lv

Grupa Instrumenti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m laikā prezentēs dziesmu Vislēnākā deja pasaulē.

Mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m tapšanas procesā Instrumenti iesaistījušies pagājušajā gada nogalē kopā ar māksliniecisko vadītāju Edīti Ābeltiņu, režisoru Valteru Sīli un scenogrāfi Ievu Kauliņu. Instrumenti ne vien veidojuši deju muzikālo pavadījumu aranžijas, bet arī radījuši vairākus jaunus skaņdarbus īpaši šim koncertuzvedumam.

“Ir patiess saviļņojums atrasties uz vienas varenas skatuves kopā ar vairākiem simtiem Latvijas labākajiem jaunajiem dejotājiem. Esam piedzīvojuši vēl nepazītas emocijas, vērojot visa radošā procesa attīstību, redzot kā viens punktiņš zīmējumā pārtop par neticama raksta kulminējošo elementu,” stāsta Instrumenti mūziķi.

Koncertuzvedumu laikā, kas notiks šodien Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā plkst. 12:00 un 19:00, grupa Instrumenti kāps uz skatuves un noslēgumā izpildīs arī jauno dziesmu Vislēnākā deja pasaulē.

Šovakar plkst. 19:00 mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m tiešraide būs skatāma lietotnē LMT Straume šeit.

Starp citu, vai Tu jau redzēji interesantāko notikumu pirms dziesmu svētkiem jeb pūtēju izaicinājumu?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!