Kalnciema kvartālā savas jaunās dziesmas spēlēs projekts “SHIPSEA”

Raksta attēls - Kalnciema kvartālā savas jaunās dziesmas spēlēs projekts “SHIPSEA” Publicitātes foto

23.07.2021

4. augustā Kalnciema kvartālā vasaras sezonas koncertu sniegs projekts “SHIPSEA”, kurā darbojas Jānis Šipkēvics, Miķelis Putniņš un Rūdolfs Macats.

Kolorītais mūziķu trio izpildīs Jāņa Šipkēvica radītu jaunu mūziku, kas tapusi ārpus grupas “Instrumenti” repertuāra. “SHIPSEA” ir mūzikas projekts, ko dziedātājs, komponists un grupas “Instrumenti” līdzdibinātājs Jānis Šipkēvics radīja 2015. gadā.

 

Debijas minialbums “Shipsea” tika izdots kā solodarbs, un notika virkne izpārdotu Šipkēvica solokoncertu fon Stricka villā un Latvijas reģionos, ieskaitot uzstāšanos Vidzemes koncertzālē Cēsīs un Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē.

 

Šobrīd Jānis Šipkēvics ar domubiedriem Miķeli Putniņu un Rūdolfu Macatu uzsākuši darbu pie projekta “SHIPSEA” jaunā albuma, kas dienasgaismu ieraudzīs šā gada nogalē. Kalnciema kvartāla koncerta apmeklētājiem būs unikāla iespēja vieniem no pirmajiem ieklausīties topošā albuma muzikālajā materiālā. Tāpat koncertā izskanēs jau zināmās Jāņa Šipkēvica solodaiļrades kompozīcijas “Taviem ceļiem”, “Mežaparks”, “Citu vārdu” u.c.

 

“Esmu ļoti priecīgs uzstāties Kalnciema kvartālā, jo, manuprāt, šī vieta vienmēr ir kā tāds suverēns festivāls, kas sevī iemieso skaistu, jēgpilnu prieku – prieku par dzīvi; tā teikt, dzīves svinēšana!” saka Šipkēvics. “Tāpat esmu priecīgs, ka šajā koncertā varēšu spēlēt savu mūziku un stāstīt savu dzīvi, ko esmu piedzīvojis nesenākajos piecos gados. Tā ir mūzika, kas man pašam ir ļoti nozīmīga, tie ir personīgi piedzīvojumi, taču ar lielu prieka un saules devu tajā. Ielīksmots jūtos arī par iespēju uzstāties kopā ar Miķeli Putniņu un Rūdolfu Macatu, jo šis trio manā muzikālajā dzīvē ir brīnišķīgs atradums.”

 

“Būs liels prieks satikties ar klausītājiem zem Jāņa muzikālā jumta,” turpina Miķelis Putniņš. “Daļa no programmā atskaņotajām dziesmām šobrīd tiek ierakstīta topošajam albumam, tāpēc šī ir pavisam īpaša iespēja nobaudīt Jāņa jauno mūziku.”

 

“Jau 2015. gadā bija tas gods piedalīties “SHIPSEA” koncertu mūziķu sastāvā, pēc kā jutos ļoti iedvesmots,” piebilst Rūdolfs Macats. “Tāpēc tagad ir jo lielāks prieks par šādu atkal kopā sanākšanu ar svaigu muzikālo elpu!”

 

Koncerta sākums 20.00, ieeja no 19.00. Biļetes nopērkamas aula.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!