“Instrumenti” publicē jaunu dziesmu un video – “Tu iekriti manī”

Raksta attēls - “Instrumenti” publicē jaunu dziesmu un video – “Tu iekriti manī”

29.05.2024

Grupa “Instrumenti” publicē jaunu dziesmu – “Tu iekriti manī”, kas ir jau ceturtais singls no vasaras beigās gaidāmā albuma “Runā Rīga”.

“Tu iekriti manī” seko jau pagājušajā gadā izdotajiem singliem “Nāc dejot (Sirdi izkratīt)”, “Runā Rīgā” un šī gada sākumā publicētajam “Man patīk”; tie visi ir vasaras beigās gaidāmā albuma “Runā Rīga” pirmsvēstneši, kam oktobra beigās sekos vērienīgs koncerts “Arēnā Rīga”.

“Tu iekriti manī” mūzikas autors Reinis Sējāns stāsta: “Tas notika pirms vairākiem gadiem, kad, šķirstot dzejnieka Emīla Buiķa grāmatiņu, viens dzejolis iekrita tieši manī. Dziesma radās zibenīgi, bet izrādījās, ka tai vajadzēs dažus gadus, lai tā nobriestu savam spožajam iznācienam. Ļoti ceru, ka šī mīlestības piepildītā dziesma pielies klausītāju sirdis pillnas līdz malām.”

Singlam "Tu iekriti manī" ir radīts arī videoklips, kas tapis sadarbībā ar režisoru Ritvaru Bluku.

Kā zināms, 26. oktobrī “Instrumenti” aicina visus uz vērienīgu koncertšovu “Runā Rīga”, kas norisināsies “Arēnā Rīga”. Koncertā būs iespēja dzirdēt gan jaunākās dziesmas no albuma "Runā Rīga", gan iemīļotākos hitus no grupas bagātīgā dziesmu kataloga.

Biļetes ir pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības tīklā. Līdz 12. jūnijam biļetes lētāk! Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja ir bez maksas, ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!