“Instrumenti” piedāvā “Pasaule” singlu un koncertieraksta video

Raksta attēls - “Instrumenti” piedāvā “Pasaule” singlu un koncertieraksta video Foto: Aiga Rēdmane

13.12.2019

“Instrumenti” gada nogalē piedāvā singlu “Pasaule” no maijā izdotā grupas piektā studijas albuma “Cilvēks”, kā arī piedāvā noskatīties dziesmas video no Daugavas stadiona koncertieraksta, kas iemūžināts “Instrumenti” vērienīgajā šovā šī gada 31. augustā.

“Pasaule” ir jau astotais albuma singls; tā mūzikas autors ir Reinis Sējāns, vārdi tapuši Jānim Šipkēvicam. Zināms, ka “Instrumenti” kā viesmākslinieki šo dziesmu izpildīs šova “X Faktors” finālā svētdien, 15. decembrī.

 “Dziesma nāca ļoti viegli un spontāni. Laikam jau tāpēc, ka ir tik viegli ar šo tēmu identificēties. Noteikti negribētos kādam ar dziesmas vēstījumu mācīt dzīvot, bet drīzāk aicināt uz mirkli paskatīties uz savas ikdienas skrējienu un sadzīves procesiem no malas - varbūt galu galā vismaz par tām norisēm, kuras nekādi nespējam ietekmēt, pārstāsim “cepties”..” par dziesmu stāsta “Instrumenti” mūziķis Reinis Sējāns.

Pilns Daugavas stadiona koncertieraksts, kura režisors ir Juris Matuzelis (PEPE FX), skatāms LMT mājas viedtelevīzijā un straumēšanas platformā “LMT Straume”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!