“Instrumenti” piedāvā jaunu singlu 80 dienas pirms vērienīgā koncerta Daugavas stadionā

Raksta attēls - “Instrumenti” piedāvā jaunu singlu 80 dienas pirms vērienīgā koncerta Daugavas stadionā Ekrānšāviņš no video

13.06.2019 / Parmuziku.lv

“Pus4rāpus no rīta” ir ceturtais singls no grupas “Instrumenti” jaunākā studijas albuma “Cilvēks”, kas maija vidū ar svinīgu atklāšanas koncertu tika atzīmēts topošajā mākslas centrā “Zuzeum”.

Albumā “Cilvēks”, kas pieejams visos lielākajās mūzikas veikalos, kā arī “Circle-K” un “Rimi” tirdzniecības vietās, kā arī visās digitālās mūzikas platformās,  iekļautas 12 jaunas dziesmas, no kurām trīs radušās sadarbībā ar citiem Latvijā iemīļotiem mūziķiem –  “Prāta Vētra” (“Te Saule aust”), Intars Busulis (“Nēnujā” ) un ansis (“Atmiņas problēmas”)

Singlu “Pus4rāpus no rīta” pavada arī Sandija Ruļuka radīts dziesmas teksta video.

 

 

Pēc 80 dienām, pašā vasaras izskaņā, 31. augustā, Rīgā, Daugavas stadionā notiks vērienīgākais koncerts “Instrumenti” pastāvēšanas vēsturē. Koncerta laikā “Instrumenti” izpildīs  publikas iecienītākos grupas skaņdarbus, īpašu uzmanību veltot jaunākajam studijas albumam “Cilvēks”, kā arī tā priekštecim – albumam “Atkala”.

Albums “Atkala” pavisam nesen saņēmis Zelta diska statusu; šāds statuss tiek piešķirts par mūzikas ierakstiem, kas pārdoti vismaz 5000 eksemplāros.

Pirms jaunizveidotā koncertšova Daugavas stadionā, Rīgā, “Instrumenti” šovasar vēl viesosies Kuldīgā (19. jūlijs), kā arī Alūksnē (2. augusts) ar koncertiem, kas balstīti uz pagājušās vasaras “Atkala” koncertprogrammu.

Biļetes uz Daugavas stadiona koncertu pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, kā arī www.koncerts.lv

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!