Inqognito nāk klajā ar savu pirmo dziesmu

Raksta attēls - Inqognito nāk klajā ar savu pirmo dziesmu Publicitātes foto

01.10.2015 / Parmuziku.lv

Jaunizveidotā latviešu roka grupa Inqognito ir laidusi klajā savu pirmo dziesmu 1000 asaras.

Dziesmas 1000 asaras mūzikas un vārdu autors Māris Purnis par dziesmu stāsta: "Cilvēks ir radīts, lai mīlētu. Mīla var būt mīksta, maiga un pūkaina, un tā var būt arī mežonīga, karstasinīga. Šī dziesma ir par robežlīniju starp šīm abām pusēm."

Grupa Inqognito ir latviešu roka grupa, kas izveidota 2015. gada 8.martā. Grupas sastāvu veido Māris Purnis (vokāls, basģitāra), Kristaps Baķis (ģitāra, bekvokāls), Artis Sniedze (soloģitāra) un Edgars Zelčāns (sitamie instrumenti).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!