Imantam Daksim “Idiots” un koncerts Palmu mājā

Raksta attēls - Imantam Daksim “Idiots” un koncerts Palmu mājā Publicitātes foto

28.08.2018 / Parmuziku.lv

Imants Daksis, sveicot visus dzīves skolniekus jaunajā mācību gadā, publicē dzīvespriecīgāko dziesmu un videoklipu no septembra beigās gaidāmā albuma un šo trešdien aicina uz koncertu LU Botāniskā dārza Palmu mājā.

“Dziesma “Idiots” ir veltījums autsaiderismam kā vienam no būtiskākajiem īstenas garīgās izglītošanās priekšnosacījumiem”, stāsta Daksis. Dziesmas videoklips veidots DIY (do it yoursfel) stilistikā un ir improvizēta Imanta Dakša mono-ekspresija. Ierakstu lieliski ar savu šarmanto balsi papildinājusi arī mūziķe Evija Vēbere.

Filmēja – Žanete Kiseļeva, režisēja un montēja – Alise Peniga, mūzika un vārdi – Imants Daksis.

Ierakstā piedalījušies: Imants Daksis (balss, ģitāra), Evija Vēbere (balss), Matīss Runtulis (bass, taustiņi), Andris Indāns (taustiņi, programmētais ritms, skaņu režija). Ierakstīts Gassound studio.

29.augustā plkst. 19:00 Imants Daksis uzstāsies LU Botāniskā dārza Palmu mājā. Šis būs jau otrs Imanta koncerts unikālajā 24 metrus augstajā stikla celtnē. Ieejai derīgas botāniskā dārza apmeklētāju biļetes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!