Ekstravagantais elektroniskās mūzikas trio The Bubble Gum expLOTION publicē karstu videoklipu

Raksta attēls - Ekstravagantais elektroniskās mūzikas trio The Bubble Gum expLOTION publicē karstu videoklipu Ekrānšāviņš no video

08.01.2019 / Parmuziku.lv

Sintpopa grupa The Bubble Gum expLOTION (Imants Daksis, Mr. Myster, Anna Kalnaa) pagājušajā nedēļā prezentēja savu debijas albumu SeXpLOTION un nu nāk klajā ar jaunu mūzikas video dziesmai Seksuāla būtne.

Videoklipu veidoja - Druvis Cukurs, Alise Peniga un Imants Daksis. Dziesmas vārdu autors ir Imants Daksis, mūzikas autors un producents - Mr. Myster (Matīss Runtulis), vokāls - Anna Kalnaa.

Albums SeXpLOTION (izdevējs: Naba Music/Melo Records) pieejams šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!