Imants Daksis kopā ar grupu prezentēs savu jauno albumu

Raksta attēls - Imants Daksis kopā ar grupu prezentēs savu jauno albumu Publicitātes foto

20.09.2018 / Parmuziku.lv

26. septembrī pulksten 19:00 klubā One One klasiskā rokgrupas sastāvā notiks Imanta Dakša jaunā albuma “Ass” prezentācijas koncerts.

Imants Daksis - ekspresīvs, ekstravagants un vienmēr mainīgs - unikāla parādība Latvijas mūzikā, kas lauž ierastos priekšstatus par jēdzienu "dziesminieks". Jaunākais studijas albums "Ass" ir 12 Imanta Dakša sarakstītu dziesmu kompozīcija, kas balansē starp post-punk un psihedēlisko roku, un ir ierakstīts pilnā instrumentācijā. Jaunā ieraksta un tā prezentācijas koncerta skanējums būs pārsteigums arī tiem, kas ar Imanta mūziku jau ir pazīstami, kā arī pats dziesminieks šoreiz uzstāsies bez ģitāras. Pasākuma iesildošās daļas viesmāksliniece būs Evija Vēbere.

"Stāsts par vistumšāko dzīves noslēpumu – pašdestrukcijas brīnumu, ļaušanos iznīcinošai ekstāzei, sakāpinātai baudai, kas cilvēcisku būtni noved atkarības gūstā, kur skaudra cerība brīžiem robežojas ar galēju sabrukumu. Šis ir stāsts, kura robežas radām mēs paši. Katrs pats…”, tā par albuma tematiku stāsta Imants. Koncerta grupas sastāvs: Imants Daksis - balss, Mārtiņš Krastiņš - basģitāra, Miķelis Vanags - elektriskā ģitāra, Raitis Viļumovs - sitamie instrumenti.

Biļetes uz “Ass” koncertu iepriekšpārdošanā nopērkamas fienta.com, kā arī uz vietas pirms pasākuma. Klubs One One atrodas Šarlotes ielā 18a, Rīgā. Albums būs pieejams CD un lejupielādei un dienu pirms koncerta tiks publicēts Spotify un citās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!