Latviešu karavīra emocionālais gabals par sievietēm, kas cieš no vardarbības

Raksta attēls - Latviešu karavīra emocionālais gabals par sievietēm, kas cieš no vardarbības

16.09.2015 / Parmuziku.lv

Kvalitatīvi uzņemts video un sociāli svarīgs ziņojums - divi labi elementi. Pārējo vērtējiet paši!

Klipā redzamais duets - Nacionālo bruņoto spēku karavīrs Intars Logins un dziedātāja Vlada Ivanovska - mūzikā satiekas ne pirmoreiz. Šoreiz kompozīcijas vēstījums ir kā protests pret cilvēkiem,kuri savas neadekvātās iegribas vērš pret bērniem un sievietēm, pielietojot spēku un uzskatot to kā pilnīgu normālu lietu.

Katram, protams, pašam jāvērtē, bet - ievērojiet - ka Intaram Youtube kanālā ir pat video ar 100 tūkstošiem skatījumu. Cilvēkiem patīk!

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!