Iespēja uzmirdzēt! Klubs "Nemiers" izsludina alternatīvo rokgrupu konkursu

Raksta attēls - Iespēja uzmirdzēt! Klubs "Nemiers" izsludina alternatīvo rokgrupu konkursu Ekrānšāviņš

22.09.2017 / Parmuziku.lv

Tiek izsludināts pirmais bāra konkurss «Nemiera blice 2018», kura galvenā balva ir uzstāšanās Nemiera Festivālā 2018. gada maijā.

Sestdienu vakaros uz Nemiera balkonskatuves kāps vairākas grupas, no kurām viena tiks finālā, lai vēlreiz sacenstos savā starpā ar citās sestdienās uzvarējušajām grupām.

Konkursa uzvarētāju noteiks "Nemiera" īpašā žūrija un visi koncertu apmeklētāji. Pērkot jebkuru dzērienu bārā, apmeklētājam tiks piešķirts kupons, ar kuru varēs nobalsot par sev tīkamāko grupu.

Nemiera Festivāls ir pirmais virszemes festivāls – bezmaksas mūzikas pasākums, kas 2018. gadā norisināsies jau trešo reizi. Katru gadu maija beigās "Nemiera" terase un visa apkārtne pārtop par festivāla teritoriju. Galvenais uzsvars uz centrālo skatuvi, uz kuras uzstājušies tādi zināmi latviešu mūziķi kā Oranžās Brīvdienas, Inoketijs Mārpls, Rūsa, PND, Martas Asinis, Laika Suns, Tehnikums un Parára.

"Nemiers" ir bārs Rīgā, Aristīda Briāna ielā 9a, kurā galvenais uzsvars likts uz rokmūziku, tāpēc gan DJ, gan arī grupas, kas uzstājas Nemierā, pārsvarā pārstāv šo žanru. Naktsdzīve "Nemierā" ir vārda tiešajā un pārnestajā nozīmē ugunīga –bāra lete ir speciāli paredzēta, lai tā degtu, lai uz tās dejotu un lai balles karstākajos brīžos bārmeņi ap to spļautu uguni!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!