Ierakstīts neparasts Jelgavas mūziķu duets

Raksta attēls - Ierakstīts neparasts Jelgavas mūziķu duets Publicitātes foto

29.05.2018 / Parmuziku.lv

Visiem ir labi zināmas Jelgavas pop-roka tradīcijas, un šo tradīciju turpinātāji ir arī grupa “On My Way”, kas dibināta 2013. gadā. Šoreiz, ierakstot savu jaunāko dziesmu “Mums par to nepiedos”, dziesmas vārdu autors Gatis Mūrnieks talkā aicinājis vēl vienu Jelgavas jaunākās mūziķu paaudzes dalībnieci, dziedātāju Dārtu Damlicu! Dārta, kura ir arī auklīte kādā Jelgavas bērnudārzā, ar mūziku nodarbojas jau kopš agras bērnības un jau paspējusi piedalīties visos nozīmīgākajos Latvijas jauno izpildītāju konkursos.

Skaņdarba mūzikas autors ir grupas ģitārists Kristaps Baltiņš. Dziesmas vārdu autors un grupas līderis Gatis Mūrnieks skaidro: “Dziesma stāsta par mūsu dzīves sapņiem. Manuprāt, cilvēki savu sapņu dēļ ir gatavi uz visu. Mēs nežēlojam savu laiku, naudu, enerģiju, visu, kas mums ir, lai tikai nokļūtu tur, kur vēlāmies nokļūt, lai kļūtu par tiem, kas vēlamies būt! Es jau ilgu laiku sapņoju par duetu ar kādu sieviešu balss īpašnieci. Uzrunāju vairākas dziedātājas, taču Dārta bija pirmā, kas uzreiz atsaucās, atbrauca uz studiju un nekavējoties arī iedziedāja dziesmu. Esam jau labu laiciņu pazīstam, tāpēc priecājos, ka mums tagad ir duets ar Dārtu!”

Grupas “On My Way” sastāvā darbojas jelgavnieki – Gatis Mūrnieks (vokāls un ģitāra), Kristaps Baltiņš (ģitāra), Aigars Kudrickis (sitamie instrumenti) un rīdzinieks Raitis Mednis (basģitāra). Šīs konkrētās dziesmas ierakstā gan basģitāru iespēlējis labs Gata draugs Paulis Straume, kurš arī palīdzēja šo dziesmu ierakstīt. Miksēja un māsterēja Gints Stankevičs.

2015.gadā atjaunotajā raidījumā “Priekšnams” grupa ar dziesmu “Sākums jauns” kļuva par jūnija skatītāju favorītgrupu, iegūstot tiesības skanēt Radio SWH. Grupas dziesma “Par klauniem” iekļuva “Muzikālās bankas” TOP25 finālbalsojumā! “On My Way” ir jauno izpildītāju konkursa “SuperMikrofons” finālisti un Jelgavas posma uzvarētāji.

Grupas tuvākais akustiskais koncerts paredzēts 30. jūnijā Valmieras koncertzāles terasē.

Vairāk par “On My Way” https://www.facebook.com/onmyway.lv/

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!