Gatis Mūrnieks izdod jaunu dziesmu – “Liesmām sarkanām”

Raksta attēls -  Gatis Mūrnieks izdod jaunu dziesmu – “Liesmām sarkanām” Publicitātes foto

07.06.2022

Dziedātājs un dziesmu autors, grupas “On My Way” līderis Gatis Mūrnieks, kurš kā dziesmu autors turpina sadarboties ar pazīstamiem pašmāju izpildītājiem, arī pats laiku pa laikam izdod savas solo dziesmas un duetus. Jaunākā dziesma “Liesmām sarkanām” stāsta par sapnī satiktu meiteni.

“Kādu nakti sapnī redzēju meiteni, kurai es, šķiet, ļoti patiku un mēs sadraudzējāmies. Šis sapnis miegā bija tik spilgts, ka likās kā īstenība. No rīta pamostoties sapratu, ka tas bija tikai sapnis un, ka tādas meitenes, iespējams, uz pasaules nemaz nav. Tas bija tikai sapnis. Nolēmu, ka man šo vienkāršo stāstu vajadzētu pastāstīt plašākai publikai. Dziesma tam ir labākais un pateicīgākais veids, kā to paveikt,” stāsta dziesmas autors.

Dziesmas tapšanu atbalsta arī mūziķa kolēģi no pazīstamās koncertvietas un kafejnīcas Jelgavas “Kreklukrogs”.

“Mūsu sadarbība ar Gati aizsākās pagājušā gada vasarā, kad meklēju palīdzīgas rokas pasākumu organizēšanai Jelgavas “Kreklos”. Mums aizsākās ļoti veiksmīga sadarbība. Gatis pie mums arī pats ir uzstājies vairākas reizes, tieši tāpēc mēs ļoti vēlējāmies atbalstīt jaunās dziesmas ierakstu un izdošanu,” komentē “Kreklu” vadītājs Gundars Bēms. Gata Mūrnieka līdz šim populārākās dziesmas:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!