Populāri mūziķi piedalās hokeja spēlē, vācot līdzekļus jaunajiem hokejistiem (FOTO)

Raksta attēls - Populāri mūziķi piedalās hokeja spēlē, vācot līdzekļus jaunajiem hokejistiem (FOTO) Foto: Kristīnes Komarovskas arhīvs

22.05.2017 / Parmuziku.lv

Labdarības hokeja spēlē ar mērķi savākt līdzekļus bērniem paredzētā hokeja inventāra iegādei, komandās kopā pulcējās populāri mūziķi, TV un radio personības, kā arī hokejisti.

Reperi Reiks un Gacho, grupa "Otra Puse", Aija Andrejeva, Jānis Jubalts, Aigars Grāvers TV vadītājasJana Duļevska un Kristīne Komarovska, radio dīdžejs Kaspars Breidaks, Latvijas Radio Bigbenda mūziķi, aktieris Andris Bulis,  hokejisti Jēkabs un Krišjānis Rēdlihi un citas sabiedrībā zināmas personības izklaidēja skatītājus Mārupes ledushallē "Muzikālajā Zvaigžņu hokeja spēlē".

Protams,galu galā uzvarētja draudzība - spēlei bija neizšķirts rezultāts. Skatītāju priekam zvaigznes izpildīja soda metienus. Spriežot pēc fotogrāfijām vietnē Instagram, mūziķiem vislielāko prieku radīja fakts, ka tagad viņiem būs pašiem savs hokeja krekls ar savu uzvārdu uz muguras!

Aija Andrejeva priecīga par kreklu

Priecīgs ir arī saksofonists Kristaps Lubovs

Bet treneris noteikti lepns ar uztrenēto kapteini

Kristīne Komarovska un Aija Andrejeva ekipējumā

Vīri no Latvijas Radio bigbenda

Baltā komanda uztur komandas garu

Smukie hokejisti iepozē

Ir jāuztaisa arī komandas foto

Mirklis spēles

Skatītājos arī mūziķi

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!