Hip hop izpildītājs Ozols ir sagatavojis video dziesmai “Sazvanāmies”.

Raksta attēls - Hip hop izpildītājs Ozols ir sagatavojis  video dziesmai “Sazvanāmies”. Publicitātes foto

23.10.2019

Kompozīcija ir iekļauta vasaras nogalē izdotajā īsajā albūmā “Kruīza kontroles zēni”. Ieraksts tapis sadarbībā ar bītmeikeru apvienību “Katapullt” un Krii .

Klipa autors ir  jauns un daudzsološs video veidotājs  “91 kultures”, kas sevi šogad ir pieteicis  jau ar vairākiem vizuāliem darbiem.

Ozols aktīvi turpina gatavoties savam šī gada vienīgajam koncetam, kas  ir paredzēts 23.11.19  “Dzelzceļa muzējā”, Rīgā.  Koncertā paredzēts izpildīt visas albuma NEONA  PILSĒTA dziesmas, kā arī iesildošajā daļā būs iespēja dzirdēt mini albumu “KRUĪZA KONTROLES ZĒNI”.  Albums “NEONA PILSĒTA” 2018. gadā ieguva labākā hip hop albuma statusu, tajā ir iekļautas tādas kompozīcijas, kā “Stils”, “Zapte”, “Nekad”, “Personības rekords”, “Levitē” u.c., ierakstā piedalās ansis, Subdrabu sirds, rolands če, xantikvariāts, Niklāvz, Katapullt  u.c.  Koncerts paredzēts ar dzīvo sastāvu, kā īpašie viesi koncertā piedalīsies Sudrabu Sirds, Niklāvz. Emil, Soraya, Katapullt.

Ozols par pasākumu : “Albums NEONA PILSĒTA ir īpašs ne tikai man, bet arī lielai grupai manu klausītāju, novembrī aprit tieši  viens gads kopš šis ieraksts ir bijis pieejams plašākai klausītāju auditorijai, mēs vēl nekad neesam spēlejuši visu albūmu, pilnā garumā, un par godu šim zīmīgajam notikumam esam gatavi to izdarīt īpašā gaisotnē ar īpašāku noformējumu. Ļoti gaidu visus, kam šī relīze kaut ko nozīmē.”

Biļetes jau šodien pieejamas “Biļešu Servisa” kasēs. Draudzīga cena biļetēm līdz septembra beigām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!