Guntars Račs izdod dzejoļu un dziesmu grāmatu

Raksta attēls - Guntars Račs izdod dzejoļu un dziesmu grāmatu Publicitātes foto

06.11.2015 / Parmuziku.lv

No šodienas grāmatnīcās pieejama dzejnieka un mūziķa Guntara Rača līdz šim apjomīgākais izdotais dzejoļu un dziesmu vārdu apkopojums LAIKAM LAIKA NAV.

Pats autors par grāmatu saka: "Šajā grāmatā atradīsiet gan jau agrāk publicētus dzejoļus, gan pavisam jaunus darbus un līdz šim apjomīgāko manu dziesmu vārdu apkopojumu. Visa šī grāmata man pašam ir ļoti liels izaicinājums un, jā, arī risks. Es mīlu rakstīt un turpināšu to darīt. Es pateicos liktenim par visiem tiem cilvēkiem, kurus man ir bijusi tā laime satikt kopā radot dziesmas, spēlējot koncertus un jautri pavadot laiku. Kaut kas jau ir arī sastrādāts, un ļoti liela daļa no tā ir šajā grāmatā. Īpašs paldies festivāla BILDES dvēselei Tijai Auziņai, kas mani iedrošināja uz šo soli un sniedza iespēju šīs grāmatas atvēršanu atzīmēt vienlaicīgi ar skaisto festivāla jubileju!"

Arī Guntara Rača dziesmu līdzautori un draugi neskopojās ar uzslavām

Vienmēr ir liels prieks ar viņu sadarboties, jo tie vārdi, kas tapuši manām dziesmām, ir tādi, kādus es pats būtu gribējis radīt. Guntars spēj atrast saikni vārdiem un melodijai. Ļoti vizuāls autors, reāli pasaka domu, bez aplinkiem un nevajadzīgām alegorijām.

                                                                                                                                  Uldis Marhilevičs

Račiņam ir viena no labākajām humora izjūtām ar kādu man nācies sastapties. Viņš varētu vadīt humora vakarus, jo privātajā lokā viņam ir tādi joki, tādi stāsti!!! Račiņš ir lidojuma cilvēks, un tas ir pilnīgi droši, ka mēs vēl kopā palidosim “o-ho!” kādos augstumos!

                                                                                                                               Renārs Kaupers

Guntars Račs ir viens no retajiem, kas aktīvi darbojoties mūzikas biznesa administrēšanā, nav zaudējis spēju sacerēt labu mūziku un dzeju.

                                                                                                                                    Aivars Hermanis

Guntars ir pilnā mērā izbaudījis panākumu un zaudējumu garšu, tādēļ viņš spēj būt tik dabisks un vienkāršs, veicot savus sarežģītos pienākumus darbā un dzīvē. Šī pati vienkāršība un dabiskums atspoguļojas viņa dzejā, tā ir plūstoša un saprotama cilvēkiem. To var izdarīt tikai tāds cilvēks, kurš pats ir ļoti jūtīgs.

                                                                                                                                                       Igo 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!