Grupa “Triānas Parks” nāk klajā ar romantisku singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Grupa “Triānas Parks”  nāk klajā ar romantisku singlu no gaidāmā albuma Foto: Mikus Kļaviņš

21.06.2019

Grupa “Triānas Parks” nāk klajā ar pirmo singlu no rudenī gaidāmā albuma - dziesmu “Tiekas Divatā”, kas lieliski papildinās vasaras īsākās nakts noskaņojumu.

Dziesma tapusi “Triānas Parkam” sadarbojoties ar Dj Rudd, bet 3D teksta video autors ir mākslinieks Marks Tudisco (Marc Tudisco) no Vācijas. Jau šajā sestdienā, 22. jūnijā, “Tiekas Divatā” piedzīvos savu pirmatskaņojumu dzīvē - TV3 Jāņu ieskandināšanas koncertā “Gada īsākā nakts”, Jelgavas Pasta salas brīvdabas koncertzālē “Mītava”.

“Dziesma ir par to, ka mīlestība ir spēcīgāka par matemātiku, galu galā - viens plus viens ir trīs. Vēlam visiem priecīgus Līgo svētkus un veiksmi papardes zieda atrašanā!” - par dziesmu “Tiekas Divatā” saka grupa “Tirānas Parks”.

Šovasar “Triānas Parks”  uzstāsies:

22. jūnijā TV3 Jāņu ieskandināšanas koncertā “Gada īsākā nakts” Jelgavā;

13. jūlijā festivālā “Tinte” Valmierā;

26. jūlijā Gulbenē;

27. jūlijā festivālā “Zaļais Stars” Pāvilostā;

3. augustā festivālā “Bauskas TASTE”;

17. augustā “Klusuma festivālā” Liepājā;

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!