VIDEO: Antra Stafecka ar jauno dziesmu "Mēness"

Raksta attēls - VIDEO: Antra Stafecka ar jauno dziesmu "Mēness" Publicitātes foto

05.03.2018 / Parmuziku.lv

Nesen Antra Stafecka ir nākusi klajā ar jauni dziesmu "Mēness". Māksliniece arī labprāt dalās savās pārdomās par dziesmas galveno ideju un tapšanu.

Mēs neesam vieni, jo esam viens otram – tas ir tik vienkārši un reizē – tik sarežģīti.

Atrast sevi, ir lielākais dzīves uzdevums, to apzināt palīdz tieši mazās un lielās lietas mūsu starpā. Tikai ar mīlestību pateikts vārds un izdarīts darbs, mūs virza uz priekšu. Par to arī ir šī dziesma. Būt uz skatuves un radīt dziesmas, ir viena no manām svētlaimēm, tieši tāpēc, šīs dziesmas vizualizācija ir veidota uz skatuves - vietā, kur jūtos kā majās, ar cilvēkiem, kuri man nozīmīgi.

Man ir liels prieks, ka dziesma „Mēness”, piedzīvoja savu PIRMATSKAŅOJUMU 30. janvārī, Labdarības koncertā „Vienoti par iespēju”, kas norisinajās ļaužu pilnajā Arēnā RĪGA.

Par dziesmas rašanos es pateicos manam vislabākajam draugam un skatuves kolēģim Jānim Čubaram, ar kuru kopā tik vienādi sajūtam mūziku un dziesmu radīšanas būtību. Viņš, arī jaunās dziesmas producents, aranžētājs un vārdu līdzautors.

Paldies dziesmas videoklipa veidotājiem – Līgai Robežniecei un video ideju apvienībai GreenMedia, kuri kā īsti draugi īsā laikā visu noorganizēja un realizēja. Pateicos Ādažu kultūras centram, īpaši vadītājai Lindai Tiļugai un tehnisko projektu vadītājam Jurģim Ozolam, par atsaucību un sadarbību!

Paldies grupas OtraPuse puišiem par līdzdalību videoklipā un vienkārši par to, ka viņi ir, jo mūsu kopābūšana uz skatuves, ir tik harmoniska.

Un, protams, milzīgs paldies manai ģimenei, draugiem un atbalstītājiem! Pateicoties Jums, es redzu savu ceļu, kas idejām pilns! Paldies iedvesmai, kas virza mani pretī otrajam solo albumam! Sekojiet informācijai medijos, sociālajos tīklos /Facebook, Instagram, Draugiem.lv/ un Latvijas radio stacijās. Tiekamies koncertos!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!