Grupa „How Town” jauno albumu pirmatskaņos Kalnciema kvartālā

Raksta attēls - Grupa „How Town” jauno albumu pirmatskaņos Kalnciema kvartālā Publicitātes foto

11.06.2018 / Parmuziku.lv

14. jūnijā Kalnciema kvartālā būs iespēja dzirdēt starptautiskas mūziķu apvienības How Town jaunā studijas albuma atklāšanu. Grupas How Town sastāvā darbojas mūziķi no dažādām valstīm, tajā skaitā Latvijas. Koncertā klausītāji dzirdēs virtuozu džeza programmu ar laikmetīgās mūzikas improvizācijām. Norises laiks plkst. 19.00-23.00, ieeja bez maksas.

Beļģu-latviešu grupas piecu vokālu un divu stīgu instrumentu radītā mūzika vislabāk raksturojama kā smalki izstrādātu folk/singer-songwriter dziesmu satikšanās ar džezam raksturīgu spontanitāti un laikmetīgās mūzikas improvizācijām. Grupa sniedz koncertus kā koncertzālēs, tā arī šauros klubos un mākslas telpās, tādējādi nojaucot barjeras starp elitāro un ikdienišķo. 

Grupa How Town uzstājusies daudzviet Eiropā, Nīderlandē, Francijā, Itālijā, Vācijā, Slovēnijā, Horvātijā, Austrijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Beļģijā, piedalījusies prestižos festivālos: Rotterdam Jazz International (Nīderlande), Match & Fuse (Anglija), Theater Aan Zee (Beļģija). How Town ieguvusi uzvaras vairākos konkursos, tajā skaitā „Keep An Eye The Records 2017” un „Jong Muziek prize at Theater Aan Zee 2014”.

Dalībnieki:

Laura Polence, Elīna Silova, Sarah Klenes - balss
Matīss Čudars - balss, ģitāra
Lennart Heyndels - balss, kontrabass 

Vairāk informācijas grupas mājaslapā.

Koncerts tiek rīkots sadarbībā ar „Lielvārdes alus” un „Domenikss” atbalstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!