Grupa "Franco Franco” atgriežas ar videoklipu dziesmai "By the Lake"

Raksta attēls - Grupa  "Franco Franco”  atgriežas ar videoklipu dziesmai "By the Lake" Publicitātes foto

18.05.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju indīpopa grupa "Franco Franco” publicē videoklipu dziesmai "By the Lake” no rudenī gaidāmā albuma.

Dziesma "By the Lake” ir apvienības atgriešanās aktīvā muzikālajā darbībā pēc grupas darbības pārtraukšanas 2013. gadā. Šajā vasarā “Franco Franco” būs iespējams klausīties tādos pasākumos kā “Fono Cēsis”, “Playground Festival” un “Piens Fest”, savukārt jau rudenī apvienība sola prezentēt albumu.

Dziesma atgādina ieklausīties savos instinktos un nebaidīties spert izšķirošus soļus. Tā simbolizē gaismu un vieglumu, ko atrodam sevī un ceram nodot tālāk klausītājiem,

stāsta grupas dalībnieki. 

Šo sajūtu notvērusi režisore Linda Jakubone, kurai "By the Lake” ir debija mūzikas videoklipu veidošanā: "Stāsts ir par izvēlēm, ko esam izdarījuši un ko varējām izdarīt, bet neizdarām. Tā ir iespēja izdzīvot iespējamības un izjust – kā būtu, ja mēs varētu pagriezt laiku atpakaļ un atgriezties sākumpunktā."

"By the Lake" un rudenī gaidāmā albuma producents ir Reinis Sējāns (Instrumenti), savukārt ieraksti tapuši "TRU Music Studio" Rīgā.

Dziesma jau šobrīd pieejama grupas Soundcloud un Bandcamp platformās, taču drīzumā tā būs klausāma arī populārākajos straumēšanas servisos.

Kopš dibināšanas 2010. gadā, “Franco Franco” 2013. gadā klajā laiduši minialbumu "Color Me”, kura ietvaros uzņemts videoklips dziesmai "Frank Killed Lee".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!