Grupa “Auļi” radījusi 12 jaunus video klipus albumam “Visapkārt”

Raksta attēls - Grupa “Auļi” radījusi 12 jaunus video klipus albumam “Visapkārt” Facebook

30.11.2021

Laikā, kad koncertēšana nav tik aktīva kā iepriekšējos gadus, dūdu un bungu grupa “Auļi” radījusi 44 minūtes garu video savam jaunākajam studijas Albumam “Visapkārt”.

Katram no 12 albuma skaņdarbiem izveidots savs video stāsts, kurš savā ziņā raksturo arī katru no grupas “Auļi” dalībniekiem.

“Mūsu mērķis bija radīt Latvijas ainavām bagātus, noskaņu raisošus klipus, kuri būtu vizuāli krāšņi, taču pietiekoši vienkārši, lai mūzika paliktu priekšplānā” stāsta video klipu režisors Kaspars Bārbals.

Video operators Gatis Indrēvics: “Mūsdienās cilvēki bieži klausās mūziku telefonos, datoros un televizoros, tāpēc šķiet tikai loģiski mūzikai pievienot arī video, lai ekrānos nebūtu jāskatās tikai uz albuma vāciņu. Šādā veidā mēs varam precīzāk nodot klausītājiem savas sajūtās, kādas mums bija, radot šo mūziku.”

Albums “Visapkārt” studijā “Lauska” ir radīts telpiskajā 3D Dolby Atmos audio formātā un šie video vislabāk izklausīsies mājās kino zālēs vai klausoties uz austiņām binaurāli. “Visapkārt” video kopā ar Dolby atmos skaņu pieejami šeit. 

Projekts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!