Grupa Astro’n’out prezentē dziesmas LIDMAŠĪNAS REŽĪMĀ video

Raksta attēls - Grupa Astro’n’out prezentē dziesmas LIDMAŠĪNAS REŽĪMĀ video Astro'n'out Facebook

30.07.2021

Astro'n'out nāk klajā ar sava jaunākā singla LIDMASĪNAS REŽĪMĀ video, kas ar vasarīgu noskaņu uzbur 21. augustā gaidāmā brīvdabas koncerta sajūtu.

Šoreiz video nav redzama pati soliste un ierastie grupas biedri, bet gan jaunieši, kas ataino Astro'n'out tēlus un grupas ikdienu, caur bērniem raksturīgu prieku atgādinot, ka dzīve ir jādzīvo ar prieku un aizrautību, baudot vasaru un draudzību.

“Jaunieši šajā video ar savu attieksmi un sižeta līniju mums pašiem atgādina divus jautājumus: pa kuru laiku mēs pieaugām un aizmirsām priecāties kā bērni? Un reizē - vai mūsdienu bērni nepieaug par ātru? Tomēr pats galvenais - klips ir par draudzību, kopā būšanu un komandas garu, kas ir būtisks stūrakmens grupas Astro’n’out pastāvēšanā,” saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine

Dziesma “Lidmašīnas režīmā” atgādina, cik nozīmīgi ir spēt nolikt malā ikdienas skrējienu un telefonus, izbaudot īstu, nepastarpinātu, neattālinātu un pilnībā klātesošu komunikāciju. Jo varbūt dzīves jēga patiešām ir noķert saulrietu kopā ar draugiem?

11 un 12 gadus jaunie pusaudži klipā simboliski ataino grupas Astro’n’out dalībniekus. Māras lomā iejutusies grupas ģitārista Mārtiņa Elerta meita Una. Mārtiņš saka: “Lepojos par Unas apņēmību, ilgi nedomājot, piekrist un mesties iekšā šajā piedzīvojumā! Esot klāt filmēšanas procesā, bija interesanti vērot, kā jaunieši iekāpa mūsu kurpēs, vienlaikus apzinoties, ka tūdaļ jau viņi sāks piepildīt paši savus sapņus.” Visas lietas, ko dara jaunieši klipā patiešām ir kā no grupas dzīves. Pat ieskaitot kebabus - tie ir neatņemama studijas darbu sastāvdaļa.

Video autors ir Colortime režisors un operators Jānis Dunkurs, ar kuru grupa iesāka sadarbību jau “Atskatos” un “Padodos” dziesmu video klipos. Grupa vēlas teikt paldies par atsaucību, pacietību un profesionalitāti visai komandai, it īpaši jauniešiem, kuri nav profesionāli aktieri, bet ar uzdevumu tika galā lieliski. Paldies klipa aktieriem Unai, Gustavam, Matīsam, Aleksandram un Tomam. 

Dziesma “Lidmašīnas režīmā”  tapusi sadarbībā ar grupas ilggadējo draugu - producentu DJ Rudd - un ar AKKA/LAA stipendiju atbalstu.

 

Grupas Astro’n’out brīvdabas koncerts Mežaparka Zaļajā teātrī 21. augustā. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs un internetā. Atgādinām, ka pasākums  tiek rīkots atbilstoši zaļā pasākuma drošības nosacījumiem, bet, lai Koncertu varētu apmeklēt arī ģiemenes ar bērniem, izveidota arī atsevišķa ģimeņu zona, kurā bērniem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) būs iespēja iekļūt, pie ieejas veicot bezmaksas testu. Pieaugušajiem ieeja ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem. Ja biļetes uz koncertu iegādātas iepriekš un pasākumu plānots apmeklēt ar bērniem, ģimenes zonai var pieteikties bez papildu maksas šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!