«Astro'n'out» izdod jaunu dziesmu «Es padodos» un izsludina vasaras brīvdabas koncertu

Raksta attēls - «Astro'n'out» izdod jaunu dziesmu «Es padodos» un izsludina vasaras brīvdabas koncertu Foto: Jānis Dukurs

11.12.2020

Šodien, 11. decembrī, grupa «Astro’n’out» nāk klajā ar jaunu dziesmu «Es padodos», kas īpaši radīta, atbalstot labdarības projektu «Eņģeļi pār Latviju». Tāpat grupa izludina savu lielāko brīvdabas koncertu nākamā gada vasaras izskaņā Mežaparka Zaļajā teātrī.

Tāpat kā daudzi citi pašmāju mūziķi, arī «Astro'n'out» veltījuši savu dziesmu akcijai «Eņģeļi pār Latviju», lai kopā kļūtu vēl dzirdamāki un kopā ar Latvijas sabiedrību varētu palīdzēt vairāk nekā 100 smagi slimiem bērniem no visas Latvijas. Dziesma «Es padodos» iekļauta «Eņģeļi pār Latviju» digitālajā albumā «Brīnumu radot», ko var iegādāties projekta mājaslapā engeliparlatviju.lv, vienlaikus ziedojot līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam.

«Es padodos» stāsta par to, cik svarīgi ir pārbaudījumu brīžos atlaist vēlmi visu kontrolēt un nenest dzīves uzkrauto smagumu uz saviem pleciem vien, paļauties, ka ejamais ceļš nes noslēpumu, kurš, iespējams, atklāsies tikai pēc laika. “Mēs ticam, ka mūsu mūzika atradīs savu klausītāju jebkuros «laikapstākļos» un tieši mūzika un kultūra kopumā var būt būtisks atbalsts šajā satraucošajā laikā. Lai arī dziesma «Es padodos» nav radīta, domājot par ārkārtējo situāciju, tomēr mēs ceram, ka daudzi, kas šobrīd iet cauri neziņas vilnim, spēs uztvert tajā pausto vēstījumu, sajūtot līdzīgu dvēseles stīgu,» teic grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Grupa saka paldies visiem dziesmas ieraksta tapšanā iesaistītajiem! Ieraksts veikts «Sound Division» studijā, skaņu inženieris Ivars Ozols, miksējis un masterējis Gatis Zaķis, stīgu aranžiju radījis ilggadējais grupas bundzinieks Mārtiņš Miļevskis. Ierakstā piedalījies stīgu trio: Otto Trapāns, Paula Kronentāle, Undīne Balode.

«Astro'n'out» brīvdabas koncerts ieplānots 21. augustā Rīgā Mežaparka Zaļajā teātrī. «Šis ir neparasts laiks, lai izziņotu koncertu, tomēr mēs gaidām vasaru pārliecības pilni, ka izdosies brīnišķīga atkalsatikšanās ar saviem klausītājiem. Esam sailgojušies pēc dejām klātienē, un Mežaparka Zaļais teātris ir vieta, kur noteikti izdosies radīt festivāla sajūtu!» ar entuziasmu teic «Astro’n’out» soliste Māra.

Koncertā izskanēs gan dziesmas no Latvijas Mūzikas gada balvā godalgotā 2019. gada labākā popmūzikas albuma «Multivitamīnu multipaka», gan grupas mīļākās dziesmas no iepriekšējiem albumiem. Tāpat arī gaidāma satikšanās uz skatuves ar vairākiem grupai mūzikā tuviem draugiem.   

Biļetes no šodienas pieejamas «Biļešu servisa» kasēs un interneta vietnē bilesuserviss.lv: Pirmssvētku laikā pirmās biļetes ierobežotā daudzumā nopērkamas par zemāko cenu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!