Ģitāristu sesija Praulienā

Raksta attēls - Ģitāristu sesija Praulienā Publicitātes foto

02.10.2015 / Parmuziku.lv

No 25. - 30. oktobrim Praulienas pamatskolā notiks Ģitāristu sesija. Pasākums notiek jau 19 gadus un vienkopus pulcē vairākus desmitus elektrisko un akustisko ģitāristu, basģitāristu, koklētāju, rokgrupu, vokālistu un cilvēku, kuri vēlas mācīties un izzināt ko vairāk par mūziku.

Festivāls tiks atklāts ar jauno vokāli instrumentālo ansambļu festivālu Praulienas ritmi. Tas ir pasākums, kurā jaunajām grupām būs iespēja ne tikai sevi parādīt uzstājoties uz skatuves, bet arī satikties, iepazīties un diskutēt par mūziku ar līdzīgi domājošiem. Uzstāšanās laiks paredzēts 30 minūtes.

Grupu uzstāšanās klausīsies un vērtēs profesionāļi, pēc tā dodot ieteikumus grupas profesionālai izaugsmei.

Informācija par meistarklasēm, pieteikšanos un pasākuma izmaksām pieejamas mājaslapā www.gitaristusesija.lv.Pieteikties festivālam iespējams līdz 12. oktobrim.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!