"Rīgas Ritmi 2016" piedāvā mūziķiem papildināt zināšanas meistarklasēs

Raksta attēls - "Rīgas Ritmi 2016" piedāvā mūziķiem papildināt zināšanas meistarklasēs Publicitātes foto

21.06.2016 / Parmuziku.lv

No 29.jūnija līdz 2.jūlijam norisināsies festivāla "Rīgas Ritmi" meistarklases – lieliska iespēja ikvienam papildināt savas zināšanas un tikties ar pasaules klases mūziķiem. Šogad meistarklašu pasniedzēju vidū ir izcili mūziķi no ASV, Brazīlijas un Čīles.

Festivāla ietvaros šogad meistarklases pasniegs seši pasaules līmeņa mūziķi. Meistarklašu programmu atklās bītboksa un saksofona virtuozs Derek Brown. Nākamajā dienā interesentiem būs iespēja klātienē tikties ar talantīgo brazīļu ģitāras un basģitāras duetu – Michael Pipoquinha un Cainã Cavalcante. Trešās dienas meistarklases atklās jaunais, talantīgais amerikāņu pianists Justin Kauflin, bet turpinās čīliešu ģitāriste un vokāliste Camila Meza. Meistarklašu sērijas kulminācijā – brazīļu perkusiju meistars Francois Archanjo, kurš īpaši pazīstams ar afro-regeja kustības popularizēšanu.

"Jāuzsver, ka meistarklases ir domātas visiem – no mūzikas amatiera līdz pat profesoram, tā ir unikāla iespēja jebkuram sajust mākslinieka spēli vien dažu metru attālumā – tas dod īpašu tuvību ar netveramo mūzikas radīšanas mirkli," saka "Rīgas Ritmi" mākslinieciskais direktors  Māris Briežkalns

Pieteikšanās meistarklasēm un papildus informācija, rakstot uz

Pilna meistarklašu programma www.rigasritmi.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!