Crazy Dolls laiž klajā pirmo albumu desmit gadu laikā

Raksta attēls - Crazy Dolls laiž klajā pirmo albumu desmit gadu laikā Publicitātes foto

13.11.2018 / Parmuziku.lv

Jaunais Crazy Dolls 16 dziesmu apkopojums "No Visa Galva Griežas" ir grupas pirmais albums kopš 2008. gada, kad tika atjaunota grupas darbība, un trešais vairāk nekā 20 gadu daiļradē. Pa šo laiku grupa tikusi pie sev raksturīgā skanējuma.

"No Visa Galva Griežas" dzirdamas dziesmas, kas izdotas no 2008. līdz 2018. gadam, kā arī divi līdz šim nedzirdēti skaņdarbi. Tāpat tajā dzirdams singls "Par Zīmuli'', kas ir grupas pirmā lēnā kompozīcija ar nelielām valša iezīmēm.

Albuma noskaņa pozitīva un mažorīga, un pēc grupas dalībnieku domām tieši tādu noskaņu pietrūkst latviešu popmūzikā. Taču, kā iesmej paši mūziķi, "No Visa Galva Griežas" neesot nevienas dziesmas par mīlestību.

Jaunajā albumā dzirdama arī sadarbība ar vairākiem citiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Desmit gadu laikā, ko prasījusi albuma radīšana, Crazy Dolls paspējuši sadarboties gan ar Mārtiņu Freimani, gan Valteru Frīdenbergu. Grupa saka lielu paldies visiem, kuru ceļi šo gadu laikā krustojušies ar Crazy Dolls.

Albums izdots digitāli un atrodams visos populārākajos mūzikas veikalos un straumēšanas servisos (iTunes, Spotify, Deezer, Bandcamp u.c.). Interesentiem ekskluzīvi ir pieejams arī grupas albums fiziskā CD formāta, kas veikalos nav nopērkams. Lai to iegūtu savā īpašumā, jāsazinās ar grupas pārstāvi, izmantojot Facebook Crazy Dolls lapu vai rakstot uz e-pastu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!