Dzintars Čīča atgriežas "It kā pa jokam"

Raksta attēls - Dzintars Čīča atgriežas "It kā pa jokam" Publicitātes foto

09.09.2018 / Parmuziku.lv

Sagaidot rudeni, saviem klausītājiem pārsteigumu sagādājis iemīļotais tandēms dziedātājs Dzintars Čīča un dziesmu autors Kaspars Antess - jaunu dziesmu “It kā pa jokam”.

“Lai arī dziesma ir ļoti pozitīvos ritmos, patiesībā tā stāsta par sapņu zaudēšanu, par to, ka nesagaidi to, ko gaidīji,” stāsta Dzintars Čīča.

Man šis 25. dzīves jubilejas gads liek pārvērtēt savas vēlmes un apzināties, ka ne viss, ko esi iedomājies, tev patiesībā ir vajadzīgs.

Jaunā singla mūzikas un teksta autors Kaspars Antess: “Varbūt tāpēc klausītājiem tik ļoti patīk mūsu kopdarbi ar Dzintaru - mēs dziedam par savu dzīvi, saviem uzskatiem un piedzīvoto.”

Dziesmas ierakstu veidojis un ģitāru iespēlējis Andris Šīrants, ierakstā piedalījies arī pianists Anatolijs Livča un skaņu operators Sandris Šīrants. “It kā pa jokam” ir pirmais skaņdarbs no Dzintara Čīčas un Kaspara Antesa jaunās dziesmu programmas, ko klausītāji visā Latvijā varēs dzirdēt 2019. gada pavasarī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!