Gain Fast, Ryga un Apkalna. Nedēļas aktualitāšu TOP 5

Raksta attēls - Gain Fast, Ryga un Apkalna. Nedēļas aktualitāšu TOP 5

29.05.2015 / Normunds Vucāns

Ir klāt piektdiena, kas nozīmē, ka šis ir īstais brīdis, lai atskatītos uz interesantākajiem notikumiem, kas iepriekšējās nedēļas laikā notikuši Latvijas mūzikas dzīvē.

 

Gain Fast – Ir jādodas

Gatavojot savu trešo studijas albumu, Gain Fast izdevusi skaņdarbu Ir jādodas, kopā ar tā videoklipu. Grupa stāsta, ka dziesma ataino izvēles, kas mums katru dienu ir jāizdara. Kā jau ierasts, skaņdarba vārdu autors ir Kaspars Zlidnis, kurš ikdienā ir kaislīgs motobraucējs, gluži tāpat kā pārējie grupas dalībnieki, kas lieliski redzams arī klipā. 

 

Alise un Kārlis - Visilgāk

Nule aprecējušies dziedātāji Alise Joste un Kārlis Josts (Momend līderis) kopīgi ierakstījuši savu pirmo dziesmu, kas ir ļoti skaista kaverversija Imanta Kalniņa klasiskajai kompozīcijai.

 

Ryga feat. Corey Andrew – Give Me Your Love

Dzelzs Vilks bundzinieka Mārča Judža projekts Ryga izdeva jaunu skaņdarbu, kam vokālus nodrošinājis Ņujorkā dzīvojošais amerikāņu Korijs Endrū (Corey Andrew). Tiem, kas meklē jaunu Tits nāksies vilties, bet visi pārējie var izbaudīt citādu grupas muzikālo piedāvājumu.

 

Guntara Rača koncerts Tikai tā Liepjājā

Viens no gada ievērojamākajiem notikumiem pašmāju mūzikā bija Guntara Rača jubilejas koncerts Arēnā Rīga Tikai tā. Komponists ir izlēmis atzīmēt savu jubileju arī dzimtajā pilsētā Liepājā, kur Tikai tā izskanēs 5. septembrī. Programma Liepājā atšķirsies no iepriekšējā priekšnesuma, jo pirmajā daļā plānots vairāk akcentēt Rača sadarbību ar Līviem, Uldi Marhileviču un Ivo Fominu, bet otrajā daļā plānots prezentēt topošo bet bet albumu Vasara nebeigsies nekad.

 

Ivetas Apkalnas jaunais albums

Vācijas kompānija Oehms Classic laidusi klajā atzītās Latvijas ērģelnieces Ivetas Apkalnas albumu Bach. Apkalna. Glass, kurā ieskaņoti amerikāņu komponista Filipa Glāsa un Johana Sebastiāna Baha skaņdarbi. Dubultalbums ticis ieskaņots 2013. gadā cisterciešu ordeņa abatijā Himmerodā, Reinzemes Pfalcas reģionā Vācijā, izmantojot izcilās firmas Klais ērģeles.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!