Aizliegti festivāli, Auroras albums un Velomūzika. Nedēļas aktualitāšu TOP 5

Raksta attēls - Aizliegti festivāli, Auroras albums un Velomūzika. Nedēļas aktualitāšu TOP 5 Publicitātes foto

25.06.2015 / Normunds Vucāns

Arī Jāņu nedēļā svarīgu notikumu Latvijas mūzikā nav trūcis.

Velomūzika

25. jūnija pusdienlaikā savu piekto muzikālo ceļojumu no Kolnasētas sākusi Velomūzika 2015. Līdz pat 2. jūlijam ikvienam interesentam ir iespēja pievienoties braucienam, vai nu kopā veicot kādu daļu no distances, vai arī vienkārši atnākot noklausīties kāda vakara koncertu, kurā uzstāsies Kārlis Kazāks, Juris Kroičs, Kaspars Tobis un Māris Bīmanis.

 

Lucavsalā notiks aizliegts festivāls

Tiesa, aizliegts šis festivāls ir nevis Latvijā, bet gan Krievijā. Kopš 2009. gada Kubana festivāls notika Kaļiņingradā, bet šovasar, sastapies ar vietējo varasiestāžu pretestību, nu pārcelsies uz Rīgu. Pasākums Lucavsalā notiks no 6. līdz 9. augustam, un tajā būs redzami tādi izpildītāji kā D12, Zemfira, Panic! At The Disco u.c.

 

Aurora izdos albumu

Savus šīs vasaras plānus paziņosi pašmāju grupa Aurora, kas nedaudz vairāk nekā mēneša laikā jūlijā un augustā nospēlēs 10 koncertus visā Latvijā. Tiesa, tā gan nav pati svarīgākā ziņa, jo no koncertiem brīvajos brīžos grupa strādās studijā, lai beidzot izdotu savu debijas albumu.

 

Klavierkoncerts Positivus

Režisors un komponists Vladislavs Nastavševs šovasar kļūs par pirmo cilvēku, kas Positivus festivālā ir sniedzis klavierkoncertu. Mūziķis uzstāsies uz Dabas skatuves un pagaidām ir pirmais izpildītājs, kas uz tās izziņots.

 

Līgo tverks

Jau otro nedēļu pēc kārtas šajā rubrikā ar jaunu dziesmu iekļuvuši Horsemen, šoreiz radot tverku Līgo noskaņās. Paklausoties šajās skaņās var saprast, kā viņi aizballējās līdz šim skatam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!