Gadalaiki mainās, "Treniņu trešdiena" paliek

Raksta attēls - Gadalaiki mainās, "Treniņu trešdiena" paliek Publicitātes foto

24.04.2017 / Parmuziku.lv

26. aprīlī, klubā OneOne (Šarlotes iela 18a) no plkst. 19:00 līdz 23:00 norisināsies ceturtais šī gada Latvijas elektroniskās mūzikas tīklošanās un pieredzes apmaiņas vakars ‘’Treniņu trešdiena’'.

Šoreiz pasākums norisināsies vēl neierastā formātā, to sākot ar Latvijas elektroniskās mūzikas producentu, vokālistu un instrumentālistu skaņdarbu pirmatskaņojumiem, kas tapuši pēdējā mēneša laikā.

Februāra ''Treniņu trešdienā'' tika sākta mūziķu kopdarba aktivitāte, kurā tika pulcēti mūziķi un aicināti veidot jaunas sadarbības savā starpā, savukārt marta pasākumā tika prezentēti 9 jaunu grupu skaņdarbi, kuri digitālā formātā klausāmi arī vietnē Soundcloud.

Arī šoreiz vakara gaitā norisināsies mūziķu kopdarba rezultātā radīto skaņdarbu prezentācijas, tāpat arī aicināsim mūziķus dalīties detaļās par darba procesu. Otrajā mūziķu kopdarba aktivitātē piedalās 20 mūziķi un tika izveidotas 8 grupas (vairāk informācijas DDA blogā). Pēc jaunradīto oriģināldarbu klausīšanās, tiks prezentēti mūziķi, kas piedalīsies aprīļa kopdarba aktivitātē un notiks dalīšanās jaunās grupās. Ja arī Tu esi mūziķis, kas vēlas iesaistīties, raksti un piesakies uz e-pastu .

Vakara noslēgumā koncertrprogramma un īsās intervijas ar mūziķiem "Podruga", "Drone58", Toms Auniņš un "datapat".

Pasākumā aicināti piedalīties visi Latvijas elektroniskās mūzikas mūziķi, menedžeri un citas mūzikas industrijā iesaistītās personas — gan tie kas stāvējuši pie LV elektroniskās mūzikas skatuves šūpuļa, gan jaunpienācēji, kā arī entuziasti un klausītāji. 

Treniņu Trešdienas mērķis ir saliedēt, izglītot un radīt diskusiju, kā arī jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas dažāda žanra elektroniskās mūzikas mūziķiem, mūzikas industrijas profesionāļiem, pasākumu organizatoriem, medijiem, studentiem un interesentiem. Visi pasākumi norisinās bez maksas.

Priecāsimies, ja savu dalību pasākumā pieteiksi sūtot vēstuli uz:

Durvis atvērtas no 19:00, ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!