"Franco Franco" augustā atklās koncertprogrammu Spīķeros

Raksta attēls - "Franco Franco" augustā atklās koncertprogrammu Spīķeros Publicitātes foto

31.07.2017 / Parmuziku.lv

Spīķeru kvartāls arī augustā turpina iepriecināt ar bagātīgu muzikālo programmu.

Trešdien, 2. augustā Spīķeru kvartālā muzicēs dziesminieks no Baltkrievijas – Andrejs Senkēvičs un grupa, savukārt vakara noslēgumā enerģijas lādiņu apmeklētājiem sagādās spilgtā indīpopa apvienība „Franco Franco”.

„Franco Franco” ir viena no aktīvākajām pašmāju indīpopa apvienībām, kuras mazalbums “Moon + Light” ieguvis mūzikas kritiķu atzinību un nominēts “Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts. Šī gada sākumā “Franco Franco” ar labiem rezultātiem startējusi Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā „Supernova 2017”, iekļūstot pusfinālā.

„Franco Franco” raksturo juteklisks un spēcīgs dziedājums, kinematogrāfisks skaņas lidojums un enerģiskas dzīvās uzstāšanās, padarot grupu par vienu no apvienībām, kas obligāti jādzird šajā vasaras koncertu sezonā.

Andrejs Senkēvičs ir "indiefolk" stilā muzicējošs dziesminieks no Minskas, Baltkrievijas, kurš spēlē savu oriģinālmūziku baltkrievu un krievu valodās.

#MusicFriendsRoad (mūzika, draugi, ceļš) ir viņa mūzikas tūres nosaukums, ar kuru viņš cer apceļot pasauli. Andrejs jau ir uzstājies vairākās Eiropas valstīs - Baltkrievijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Ukrainā un Vācijā. 2015. gada februārī izdevis savu debijas albumu "Мечтатели серых улиц" (Pelēko ielu sapņotāji), 2016. gada aprīlī izdevis singlu "СВЕТ" (Gaisma).

Andreja dziesmas vēsta par ceļu un attālumiem, mīlu un sirsnību, sapņiem un pārmaiņām.

Pasākums norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8. Uz skatuves plkst. 19.00 kāps „Andrei Senkevich Band”, bet plkst. 20.00 grupa „Franco Franco”. Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!